Wasze wnętrza: sypialnia Adama

red.

Przedstawiamy wnętrza naszych czytelników.

sypialnia, wnętrza, meble, pop art
Wasze wnętrza: sypialnia Adama
fot. Filip

 

 

Adam jest 25-letnim Warszawianinem, wielbicielem szybkich samochodów i od pół roku szczęśliwym posiadaczem własnego mieszkania.

Napisał do nas bo chciał pochwalić się swoją sypialnią, którą sam zaprojektował i zrealizował.

Cały pomysł wziął się od zainteresowania pop artem. Adamowi zawsze podobały się komiksowe postacie, obrazy stworzone przez Andy'ego Warhol'a i przedmioty codziennego użytku wypromowane przez niego.

Od samego początku wiedział, że chce mieć sypialnię inną niż wszyscy. W poszukiwaniu inspiracji odwiedzał  serwisy wnętrzarskie w internecie i salony meblowe, jednak wciąż to nie było to...
Aż wreszcie któregoś dnia surfując po internecie wpadł mu w oczy Banan, obraz z 1966 roku autorstwa właśnie  Andy'ego Warhola. Od tego wszystko się zaczęło.


Podstawowymi kolorami miały być: czarny, żółty i biały. Do tego naklejki: banan x2 + napisy Andy Warhol x2 + małe naklejki. Całość miała okrasić pościel z tym samym motywem.


Po zakończeniu prac Adam nie mógł uwierzyć, że tak fajnie wyszło! Jak mówi: "Każdy kto przyjdzie w odwiedziny do mnie nie może się nadziwić sypialnią."

 

Zobaczcie zdjęcia >>

 

Jeśli macie ciekawe mieszkanie lub dom i chcielibyście pochwalić się nim na Domosferze przysyłajcie zdjęcia na adres domosfera@gazeta.pl

Twoje mieszkanie może zainspirować pozostałych czytelników Domosfery. A może przyjedziemy do Ciebie z kamerą i nakręcimy materiał wideo.  Zgłoś się do nas i pomóż nam współtworzyć serwis o najładniejszych wnętrzach.

 

Piszcie i przysyłajcie zdjęcia na domosfera@gazeta.pl >>

 

Z cyklu "Wasze wnętrza":

Mieszkanie w Sztokholmie >>

Apartament w Kopenhadze >>


Skomentuj:

Wasze wnętrza: sypialnia Adama