Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pop-up-store przez tydzień w Warszawie. Najlepsze produkty berlińskich marek

Patrycja Jezierska

W dniach 17-29 października Warszawa będzie gościć inicjatywę ?Pop into Berlin?, czyli najnowsze berlińskie trendy w kulturze, sztuce, kulinariach, modzie, urodzie i lifestylu.

Klimat niemieckiej stolicy zagościł w Warszawie - wystartował Pop-up-Store. Tylko przez tydzień, od 17 do 23 października, w Pop-up-Store w Warszawie przy placu Dąbrowskiego 8 będzie można zobaczyć i kupić awangardowe produkty najlepszych berlińskich marek. To nie wszystko. "Pop-up-Store" to również najmniejsza dyskoteka świata i tyranozaur Tristan. Brzmi intrygująco? Taki jest Berlin. Tętni życiem 365 dni w roku 24 godziny na dobę.

W Pop-up-Store ponad 20 berlińskich producentów pokaże swoje najbardziej ekskluzywne produkty - od akcesoriów modowych w przystępnych cenach, po unikatowe dodatki z najwyższej półki.

Pop-up-Store jest jednym z dwóch odbywających się tydzień po tygodniu wydarzeń inicjatywy Pop into Berlin, promującej najnowsze berlińskie trendy w kulturze, sztuce, kulinariach, modzie, urodzie i lifestylu.

Więcej informacji na www.popinto.berlin

    Więcej o:

Skomentuj:

Pop-up-store przez tydzień w Warszawie. Najlepsze produkty berlińskich marek