Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Meble Paula Brooksa dla polskiej marki w nowej odsłonie

red.

Brytyjski designer, Paul Brooks, stworzył dla polskiej marki Profim m.in. kolekcje MyTurn, Nu, SoftBo. Teraz przeszły one lifting, zyskując nową funkcjonalność i odświeżony wygląd.

Firma Profim słynie z doskonałej jakości mebli biurowych i nie tylko. Za swoje produkty zbiera liczne nagrody w tym Red Dot Award czy Top Design Award. Teraz kilka z istniejących kolekcji marki Profim zyskało nowe oblicze. Chodzi o kolekcje powstałe we współpracy z Brytyjczykiem, Paulem Brooksem. Seria Softbox została wyposażona w akustyczne ekrany umożliwiające wydzielenie przestrzeni do spotkań, co często jest pomocne w dużych, wielofunkcyjnych pomieszczeniach. Klasyczne i eleganckie fotele MyTurn dzięki wersji z pełnym podłokietnikiem w całości tapicerowanym, zyskały nowy, intrygujący i oryginalny wygląd. Ten zabieg wymiany „biurowych” aluminiowych podłokietników na pełne sprawił, że fotel nabrał łagodniejszego, mniej oficjalnego charakteru. Może z powodzeniem służyć do pracy lub relaksu w domowym zaciszu. Nowa odsłona znanych i lubianych fotelików Nu w wersji na drewnianych nogach to propozycja zarówno dla miejsc oficjalnych, jak i tych przeznaczonych na relaks.

Brooks uchodzi za specjalistę od mebli biurowych. Nic dziwnego, jego projekty dla Profim są wygodne, ergonomiczne i eleganckie. Sprawdzają się nie tylko w biurach i przestrzeniach publicznych, z powodzeniem można je wstawiać do domów i mieszkań. To zasługa nowoczesnego designu o uniwersalnym charakterze.

Skomentuj:

Meble Paula Brooksa dla polskiej marki w nowej odsłonie