Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wzory Marimekko na laptopach i tabletach Microsoftu

red.

Dwie kultowe marki Marimekko i Microsoft nawiązały współpracę. Urządzenia z linii Surface elektronicznego giganta będą pokryte wzorami fińskiej firmy.

Linia urządzeń Microsoft - Surface, będzie dostępna w wersji pokrytej słynnymi deseniami Marimekko m.in. Kaivo, Räsymatto i Siirtolapuutarha oraz słynnymi makami Unikko. To efekt współpracy tych dwóch marek. Jesienią mają z kolei pojawić się na rynku jeszcze etui na laptopy i tablety również pokryte kolorowymi wzorami. Akcesoria te pozwolą użytkownikom urządzeń Surface na dostosowanie ich do własnych preferencji i wprowadzić radosne wzory Marimekko do codziennego życia.

Marka Marimekko w ramach współpracy zaproponowała swoje najbardziej znane wzory, z kolei Surface to najpopularniejsza linia urządzeń Microsoftu. Dzięki temu wzory kultowej fińskiej marki będą obecne także na urządzeniach elektronicznych, których używamy na co dzień. Do tej pory wzory Marimekko były powielane przede wszystkim na tkaninach ubraniowych i dekoracyjnych, oraz ceramice. Najpopularniejszym wzorem w historii marki jest Unikko, czyli maki, które także pojawią się na urządzeniach.

Kolekcja będzie dostępna w sklepach Microsoft u na całym świecie oraz na stronie internetowej www.microsoft.com.

Skomentuj:

Wzory Marimekko na laptopach i tabletach Microsoftu