Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Powstała kolekcja dodatków do wnętrz inspirowana Harrym Potterem

red.

Fani Harry'ego Pottera zacierają ręce. Właśnie powstała kolekcja dodatków do wnętrz inspirowana słynnym czarodziejem.

Te rzeczy wielbiciele słynnego czarodzieja od razu rozpoznają - poduszki z emblematami Hogwartu czy wieszak na biżuterię zwieńczony figurką Hedwigi, czyli sowy. Kolekcja dekoracji i wyposażenia wnętrz inspirowana Harrym Potterem właśnie trafiła do sklepów i już bije rekordy popularności. Za powstaniem kolekcji stoi amerykańska marka specjalizująca się w produkcji mebli i dodatków do wnętrz dla nastolatków - PBteen.

Seria powstała z myślą o nastolatkach, ale wiele z tych rzeczy z pewnością trafi w gusta także starszych odbiorców. W skład kolekcji wchodzą głównie rzeczy do sypialni, ale nie tylko. Mamy więc do wyboru komplety pościeli (w emblematy rodem z Hogwartu, złote gwiazdy i sowy, akcesoria do gry w Quidditch), poduszki, przybory szkolne i biurowe. Są też kubki, różnego rodzaju tekstylia, jak koce i zasłony, lampy, świece oraz dekoracje ścienne. Szczególnie uwagę zwracają magiczny baldachim nad łóżko, wieszaki w kształcie latających kluczy, zegarek ze skrzydłami i Zwierciadło Ain Eingarp. W kolekcji dominują ciemne, głębokie kolory - bordo, zieleń, granat, rozświetlone przez beż i złote akcenty.

Choć PBteen to marka działająca w Stanach, wysyła swoje produkty także do Europy. Dlatego polscy fani Harry'ego Pottera także mogą dokonać zakupów. Ceny jednak do najniższych nie należą, szczególnie jak na serię kierowaną do nastolatków.

    Więcej o:

Skomentuj:

Powstała kolekcja dodatków do wnętrz inspirowana Harrym Potterem