Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Świąteczne skarpety ze słynnej niebieskiej torby IKEA

red.

Niebieska torba Frakta ze sklepów IKEA znów inspiruje, tym razem w świątecznym klimacie. Oto świąteczne skarpety w charakterystycznym niebieskim kolorze.

Wydawało się, że dekoracje świąteczne już nie mogą nas niczym zaskoczyć. A jednak te mają w sobie coś wyjątkowego. Młoda marka projektowa z Londynu, Bootleg Baubles, zaprojektowała skarpety świąteczne inspirowane torbą zakupową Frakta z IKEA. "Szwedzka skarpeta" jest częścią kolekcji limitowanych dekoracji, które mają pomóc ozdobić dom na święta w niecodzienny sposób.

Praca londyńskich projektantów wpisuje się w szerszy trend przerabiania kultowej już torby z IKEA. Wszystko zaczęło się od torby domu mody Balenciaga, która do złudzenia przypominała Fraktę. Różnica leżała jednak w cenie - torba z IKEA kosztuje 2 zł, a Balenciagi - 8 tys. zł. O całej sprawie pisaliśmy w artykule: IKEA zareagowała na torbę Balenciagi do złudzenia przypominającą FRAKTA To wydarzenie pociągnęło za sobą falę rozmaitych przeróbek niebieskiej torby szwedzkiej sieci. Internauci robili z niej najdziwniejsze rzeczy, np. bieliznę i maski na twarze, po czym publikowali zdjęcia w internecie. Jednak dopiero teraz jedna z takich "przeróbek" została wprowadzona na rynek i można ją kupić.

"Szwedzka skarpeta" jest dostępna w limitowanej serii 50 sztuk, kosztuje 20 funtów i można ją kupić na stronie producenta. Z pewnością znajdą się wierni fani IKEA, którzy będą więcej niż szczęśliwi, mogąc zawiesić taką skarpetę na swoim kominku.

    Więcej o:

Skomentuj:

Świąteczne skarpety ze słynnej niebieskiej torby IKEA