Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kubikoff - holenderska marka, którą warto obserwować

red.

Kubikoff to holenderski design z włoskim akcentem. Meble charakteryzują się lekkością typową dla projektantów z Italii, a równocześnie są funkcjonalne i pragmatyczne.

Marka Kubikoff została założona przez pochodzących z Rotterdamu braci Lemson w 2004 roku. Jej głównym projektantem jest Sandler Mulder - również Holender. Jednak siedziba firmy ulokowana jest we Florencji. Zderzenie pierwiastka niderlandzkiego z włoskim zaowocowało meblami, które łączą w sobie dwa odmienne style projektowania. Miesza się w nich typowa dla Holendrów praktyczność z konceptualnym włoskim podejściem, lekkością i koncentracją na wysokiej jakości wykonania.

Krzesła, stoły, fotele czy sofy oferowane przez Kubikoff mają zdecydowanie nowoczesny charakter. Nawet jeśli w niektórych projektach pobrzmiewają echa estetyki z lat siedemdziesiątych czy osiemdziesiątych, wszystkie propozycje marki podążają za współczesnymi trendami. Charakterystyczna dla marki jest starannie wykonana
tapicerka. Wszystkie meble z kolekcji oferowanych przez firmę są ręcznie tapicerowane, a wykończenia tworzone z dużą precyzją oraz przy użyciu nowoczesnych tkanin i materiałów. Fantazja projektantów i rozwinięta technologia produkcji pozwala firmie również oferować meble, które w jednym modelu w oryginalny sposób łączą drewno z plastikiem.

Meble Kubikoff mają uniwersalny charakter. Włosko-holenderskie projekty znajdą swoje miejsce w biurach i w mieszkaniach prywatnych. Zawsze sprawiając, że wnętrze stanie się oryginalne i świeże, bo nie bez przyczyny hasłem Kubikoff jest „born to be diffrent”.

    Więcej o:

Skomentuj:

Kubikoff - holenderska marka, którą warto obserwować