Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wiosenna kolekcja marki Nordal silnie osadzona w bieżących trendach

Anna Oporska

Nordal to duńska marka, która cieszy się w naszym kraju dużą popularnością. Nowa wiosenna kolekcja zawiera wszystko, co jest obecnie modne - w najlepszym stylu.

Marka Nordal powstała w 1991 roku w Danii jako mała firma rodzinna. Początkowo zajmowała się wyłącznie sprowadzaniem używanych mebli z Indii. W końcu jednak zaczęła wytwarzać własne meble i dekoracje wnętrz. Dziś najważniejsze jest właśnie tworzenie nowych, unikalnych projektów, inspirowanych zarówno skandynawską estetyką, stylem loftowym, jak i estetyką Dalekiego Wschodu. Szybko produkty z logo Nordal zyskały na popularności. Są dobrze zaprojektowane, trwałe, bezpretensjonalne, osadzone w trendach, ale nie nachalnie, a wszystko to w rozsądnych cenach. Potwierdzenie wartości, jakimi kieruje się marka, znajdujemy w najnowszej kolekcji na wiosnę 2018.

Wiosna pełna nowości

Premierowa kolekcja to przede wszystkim dekoracje i drobne elementy wyposażenia wnętrz. Są wśród nich lampy, lampiony, naczynia stołowe, kosze i tekstylia. Wpisują się one w najnowsze trendy. Znajdziemy frędzle, mosiężne elementy i te w kolorze złota. Nie zabrakło także naturalnych materiałów jak wiklina, morska trawa, bambus i ceramika. W nowej kolekcji Nordal pojawiły się też nawiązania do estetyki wabi sabi, która zyskuje na popularności. Jest to japońska estetyka, która przedkłada rzeczy ręcznie robione, nawet jeśli noszą ślady niedoskonałości, nad te z maszynowej produkcji. Ceni naturalne materiały, prostotę i jakość. Do tego trendu nawiązują przede wszystkim naczynia ceramiczne z nowej kolekcji Nordal - pojemniki i wazony. 

Z drugiej strony, w odpowiedzi na rosnącą popularność stylu scandi chic, Nordal wprowadza do oferty rzeczy o bardziej eleganckim wyrazie. Mowa m.in. o stolikach na mosiężnych podstawach, aksamitnych poduszkach z frędzlami czy pikowanych pufach. 

Co jeszcze przygotowała na nadchodzący sezon marka Nordal? Przejdź do galerii i zobacz nową kolekcję.

Skomentuj:

Wiosenna kolekcja marki Nordal silnie osadzona w bieżących trendach