Walentynkowa oferta w sklepach Jysk

red.

Walentynki zbliżają się nieubłaganie. Dlatego w sklepach Jysk już teraz można znaleźć ofertę na dzień zakochanych. Co można tam znaleźć?

Walentynkowa oferta w sklepach Jysk
Walentynkowa oferta w sklepach Jysk
fot. Jysk

Jysk to w Polsce bardzo popularny sklep. Lubimy go za dobrą jakość towarów, przystępne ceny i skandynawską, naturalną estetykę. Co chwila można w nim znaleźć liczne nowości. Nie inaczej jest przed Walentynkami. Na tę okazję Jysk przygotował wiele ciekawych propozycji, które sprawdzą się zarówno na prezent dla ukochanej osoby, jak i dekorację domu na ten szczególny czas.

Jak można się spodziewać, w ofercie walentynkowej dominuje motyw serca. Nie oznacza to jednak, że należy się spodziewać przesłodzonej, a nawet kiczowatej estetyki. Wręcz przeciwnie - jak zwykle Jysk stawia na naturalność i prostotę. Zamiast na czerwień i intensywny róż, postawiono na stonowane beże i barwy natury, dzięki czemu rzeczy z tej serii mogą być w naszych domach przez cały rok, bo nie narzucają się swą "walentynkowością". A co konkretnie można znaleźć wśród nowości?

Zakochanym Jysk oferuje świece, także zapachowe, lampiony, świeczniki oraz dekoracyjne lampki. Są też poduszki z różnymi motywami, pościel oraz plakaty z ciekawymi, inspirującymi napisami. Co jeszcze? Zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się sami.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Skomentuj:

Walentynkowa oferta w sklepach Jysk