Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wiosenne nowości w sklepach TK Maxx

red.

W sklepach TK Maxx pojawiły się wiosenne nowości. W dziale z wyposażeniem wnętrz znajdziemy dodatki w lekkich, pastelowych kolorach oraz liczne dekoracje wielkanocne.

TK Maxx to sieć sklepów oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów, ale też dodatków do domu. Wszystko to w cenach do 60 proc. niższych od regularnych cen sprzedaży. Właśnie w sklepach TK Maxx pojawiły się nowości utrzymane w wiosennym klimacie. Wśród nowych akcesoriów i dodatków można znaleźć wazony, lampiony, świeczniki, tekstylia, czy drobne meble - stoliki i stołki. Nie mogło także zabraknąć dekoracji wielkanocnych - porcelanowe zające czy dekorowane jajka zajmują sporo miejsca na sklepowych półkach.

Jak zwykle TK Maxx oferuje oryginalne produkty renomowanych marek w przystępnych cenach. Jeśli więc chcemy odświeżyć aranżację wnętrza przed zbliżająca się wiosną, warto wybrać się do sklepów już teraz. Dobra wiadomość dla wielbicieli TK Maxx jest taka, że już wkrótce, 23 lutego sieć uruchamia kolejny sklep w Warszawie, w centrum handlowym.

Skomentuj:

Wiosenne nowości w sklepach TK Maxx