Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowości w sklepach DUKA. Trzy nowe linie produktów z wielkanocnymi akcentami

red.

W sklepach DUKA pojawiły się wiosenne nowości. Na półkach pojawiły się trzy nowe kolekcje Latt, Pensel i Candy. Nie brakuje wśród nich wielkanocnych akcentów.

DUKA postawiła na dodatki, które pomagają w stworzeniu klimatu wczesnej wiosny. W nowych kolekcjach pojawiają się botaniczne inspiracje, pastelowe kolory i nowoczesne formy. Uwagę zwracają trzy wiosenne linie: Latt, której nazwa pochodzi od szwedzkiego słowa oznaczającego „światło”, Pensel, czyli dekoracyjne produkty „muśnięte pędzlem” oraz Candy, seria radosnych, pastelowych dekoracji oraz akcesoriów kuchennych. Z wykorzystaniem nowości DUKA przygotowała trzy wiosenne aranżacje stołu, które zyskały poetyckie nazwy: Secret Garden (Sekretny ogród), Wild Harmony (Dzika harmonia) oraz Sweet Life (Słodkie życie).

Secret Garden to aranżacja stołowa o nieco rustykalnym charakterze. Najważniejszą rolę odgrywa tu linia Latt, na którą składają się wielkanocne dekoracje i akcesoria stołowe. Uwagę zwracają ceramiczne kury, które pełnią funkcję półmisków, talerzy na jajka, maselnic, kubków, miseczek czy mleczników. W linii pojawiły się też kolorowe świece, ozdoby w kształcie jajek oraz zielone wieńce.

Druga aranżacja zaproponowana przez sklepy DUKA Wild Harmony została oparta o wyraźne kontrasty barwne oraz eklektyczne połączenie wzorów. Czerń i biel ceramiki zostały przełamane złotymi i błękitnymi akcentami. Tutaj główną rolę odgrywa nowoczesna, czarno-biało-niebieska, barwiona metodą maczania ceramika Pensel, m.in. owalny talerz oraz pojemniki do przechowywania. Także w tej serii nie zabrakło motywów wielkanocnych: białych ceramicznych zajęcy ze złotymi ogonami oraz figurek jaskółki, kurki oraz ozdobnych jajek, złotych figurek ptaszków oraz ceramicznych piórek.

Trzecia aranżacja przygotowana przez markę DUKA to Sweet life. Przewodnimi motywami są pastelowe kolory oraz geometryczne formy. Nowa linia Candy, która stanowi bazę, to naczynia i ozdoby w radosnych, a równocześnie delikatnych barwach – świetlistym jasnym turkusowym, szałwiowej świeżej zieleni, fiolecie oraz seledynowe, różowe i żółte dodatki.

Kolorowe figurki ceramiczne w kształcie zajęcy i ptaszków z linii Candy pełnią rolę dekoracji na wielkanocnym stole, a pojemniki do przechowywania w kolorze różu, żółci i turkusu sprawdzą się w każdej kuchni. Innym ciekawym elementem z tej serii są świeczniki w kształcie kuli.

Skomentuj:

Nowości w sklepach DUKA. Trzy nowe linie produktów z wielkanocnymi akcentami