Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Trendy i inspiracje w nowej kolekcji Duka

red.

W sklepach Duka pojawiła się już nowa, jesienna kolekcja. Pełna jest kolorów ziemi, naturalnych tekstur i nieregularnych kształtów, a także geometrycznych wzorów etno.

Nowa kolekcja Duki jest odpowiedzią na najnowsze trendy w dekoracji wnętrz. Pierwszym z nurtów, który znalazł odbicie w premierowych produktach, jest Geoetno. Kolory, kontrasty, etniczne wzory i naturalne materiały to specyfika tego trendu. Wpisuje się w niego m.in. poduszka Sol w ciepłym, musztardowym kolorze. Pojemnik Candy w tym samym kolorze będzie kolejnym jasnym punktem w kuchni lub jadalni. Z kolei kamionkowa forma Lasse to stylowe połączenie intensywnej czerwieni ze śmietankową bielą.

Drugi trend, który odnajdziemy w nowej kolekcji Duki to Organic Cocoon. Stanowi on zwrot w stronę natury i tego, co organiczne, zarówno pod względem wzornictwa, jak i użytych materiałów. Wpisuje się w niego m.in. lniany obrus Linnen w terakotowym kolorze czy bawełniane, grube kosze Natural Scandi, w których można umieścić różne przedmioty. Naturalny klimat pomogą także zbudować bieżniki Roota i Blom oraz porcelana Braska.

Midnight Garden to z kolei nurt charakteryzujący się delikatnością, subtelnością i nawiązaniami do flory i fauny. I podobnie kiedy w ogrodzie o zmierzchu wszystko łagodnieje, cichnie i szykuje się do nocy, tak produkty z linii Blom swoją kolorystyką i florystycznymi wzorami dają przyjemność oczom i spokój głowie. Róże, fiolety i burgundowa czerwień w towarzystwie zieleni i czerni zostały tak zaprojektowane, by tworzyć jak najlepszą atmosferę dla wieczornego relaksu.

Ostatni trend, który znajduje odbicie w nowej kolekcji marki Duka, to Scandic Feeling. Wyróżnia go czerń, biel, prostota i minimalizm. W tym nurcie są m.in. białe lampy na drewnianych nogach z linii Natural Scnadi, pojemnik porcelanowy Tajma oraz kosze z trawy morskiej Seagrass.

Skomentuj:

Trendy i inspiracje w nowej kolekcji Duka