Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zima w sklepach H&M Home. Zimowa kolekcja już w sprzedaży

red.

Choć jesień dopiero się zaczęła, w sklepach mamy już zimowy sezon w pełni. W H&M Home właśnie pojawiła się mroźna kolekcja. Nie zabrakło w niej świątecznych motywów.

Pierwszym zwiastunem zimy nie są przymrozki, lecz zimowe kolekcje w sklepach z wyposażeniem wnętrz. W H&M Home zaroiło się już od ciepłych koców, przytulnych poduszek, mroźnych dekoracji i oczywiście świątecznych ozdób. To nieuchronny znak, że zima nadchodzi.

Szwedzka sieć w tym roku postawiła na klasykę. W kolekcji na zimę 2017/2018 dominują głębokie odcienie czerwieni, zieleni i złota, które jednoznacznie kojarzą się z Bożym Narodzeniem. Wśród nowości można znaleźć przede wszystkim tkaniny, z których H&M Home słynie - poduszki, koce, komplety pościeli, ale też ręczniki i tekstylia stołowe oraz kuchenne. Pojawiają się na nich motywy iglanych gałązek i szyszek, jeleni, gwiazdek i złote napisy. Obok tego mamy produkty z naturalnego drewna, które wnoszą do wnętrza rustykalny i surowy klimat. Są to przede wszystkim deski do krojenia i świeczniki.

Warto też wspomnieć o zapachach do domu oraz świecach zapachowych od H&M Home. Znajdziemy wśród nich m.in. cynamonowe aromaty, które pozwolą wykreować przytulną i ciepłą atmosferę w domu.

Trzeba przyznać, że nowości od szwedzkiej sieci prezentują się bardzo świątecznie. Dla niektórych jest być może jeszcze za wcześnie na kupowanie ozdób na choinkę, jednak na poduszkę w gwiazdki zawsze jest dobry moment.

Skomentuj:

Zima w sklepach H&M Home. Zimowa kolekcja już w sprzedaży