Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Świąteczna kolekcja od Bloomingville

red.

Święta w skandynawskim stylu proponuje marka Bloomingville. W nowej kolekcji na Boże Narodzenie 2017 znajdziemy efektowne naczynia, zastawę stołową i piękne bożonarodzeniowe dekoracje.

Duńska marka Bloomingville zaprezentowała swoją świąteczną ofertę. W tym roku producent wyposażenia wnętrz przenosi nas do krainy zimowych cudów. Winter Wonders to nazwa najnowszej kolekcji. Jest ona utrzymana w typowym dla marki skandynawskim stylu. Oznacza to liczne nawiązania do natury, prostą, ale efektowną stylistykę. Nowa kolekcja podzielona została na dwie linie - bożonarodzeniową i noworoczną.

Święta w skandynawskim stylu

W części bożonarodzeniowej znajdziemy m.in. ozdoby choinkowe, świąteczne dekoracje, świece, świeczniki i lampiony. Nie mogło także zabraknąć zastawy stołowej, która została zdominowana przez biel, szarości, odcień mięty i ciepłej czerwieni. W kolekcji świątecznej duńskiej marki pojawiły się także papiery ozdobne, kokardki i wstążki niezbędne do pięknego zapakowania prezentów. Bloomingville przygotował także coś dla najmłodszych. W ofercie pojawiły się kubki, śnieżne kule i choinkowe bombki zaprojektowane z myślą o młodych wielbicielach pięknych rzeczy. 

W drugiej odsłonie kolekcji pojawiło się więcej błysku, złota i brokatu. Bloomingville oferuje wszystko, czego potrzebujemy do udekorowania sylwestrowego stołu: kieliszki i misy, sztućce, shakery do drinków i pojemniki do schładzania szampana.

Skomentuj:

Świąteczna kolekcja od Bloomingville