Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

HOUSE&more zmienia się w Miloo Home

red.

Salony wnętrzarskie HOUSE&more są obecne na polskim rynku od 2009 roku. Teraz jednak przyszedł czas na zmiany. Marka przechodzi rebranding i będzie się nazywać Miloo Home.

Markę HOUSE&more znamy jako sieć salonów wnętrzarskich typu concept store, oferujących wyselekcjonowane meble i akcesoria w różnych stylach - od ciepłego i przytulnego stylu country, przez elegancki styl nowojorski do nowoczesnej klasyki. W HOUSE&more można było nabyć produkty znanych zagranicznych marek takich jak Riviera Maison, Manutti czy Eichholtz. Jednak przez lata firma rozwijała również markę własną - Miloo. Dzieli się ona na trzy linie: Home, Garden i Design. Marka ta na przestrzeni lat urosła w siłę i stała się rozpoznawalna. I to właśnie spowodowało decyzję o rebrandingu HOUSE&more. Zmiana nazwy ma pomóc w dalszym umacnianiu marki Miloo.

Zmianie ulegnie nie tylko nazwa, ale i identyfikacja wizualna marki. Dawne logo ustępuje miejsca nowemu i eleganckiemu, utrzymanemu w czerni i bieli, zamkniętemu w kwadracie logotypowi Miloo Home.

Miloo Home to odpowiedź na dynamiczne zmiany, jakie obserwujemy w polskim świecie interior design w ostatnich latach. Zainteresowanie wystrojem wnętrz rośnie z roku na rok, konsumenci są bardziej świadomi, poszukują inspiracji. Coraz częściej korzystają też z usług architektów wnętrz, na współpracę z którymi Miloo Home kładzie duży nacisk. Nowa marka łączy w sobie lata doświadczenia na polskim rynku z nowoczesnym i funkcjonalnym designem, odzwierciedlającym najnowsze trendy- informują przedstawiciele marki w oficjalnym komunikacie.

Miloo Home oferuje kolekcje mebli do wnętrz (także na zamówienie), mebli ogrodowych, tekstyliów, oświetlenia, dekoracji, a także szkła i porcelany. Wszystkim produktom przyświeca motto – "Every home has a story", czyli "każdy dom ma historię".

Obecnie HOUSE&more posiada 16 salonów w największych polskich miastach oraz sklep internetowy. Rozwija się również za granicą: produkty HOUSE&more znajdziemy w salonach w Dusseldorfie i Berlinie. W kolejnych latach firma planuje ekspansję na inne rynki zagraniczne.

Skomentuj:

HOUSE&more zmienia się w Miloo Home