Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Designerskie meble do jadalni od BoConcpet

red.

Jadalnia to ważne, choć często niedoceniane pomieszczenie w domu. Marka BoConcept stara się to zmienić. Dlatego na sezon 2018 przygotowała kilka bardzo ciekawych nowości meblowych do jadalni.

W ofercie BoConcept pojawiły się nowości, wśród których znajdziemy premierowe stoły i krzesła zaprojektowane z myślą o jadalni. Wpisują się one w duńską estetykę, z której ta marka słynie. Mają zatem doskonale wyważoną formę, oszczędną w wyrazie estetykę i solidne, staranne wykonanie. 

Jedną z nowości BoConcept jest drewniane krzesło Aarhus wyróżniające się interesującymi detalami stolarskimi. Jest ono wykonane z formowanej sklejki i zapewnia maksymalny komfort użytkowania.

Drewno to naturalny materiał. To klasyczny surowiec, który nadaje meblom autentyczność. Do tego jest ciepłym materiałem, który w połączeniu ze skórą lub luksusowym filcem zapewni niesamowicie wysoki komfort- mówi projektant krzesła Aarhus, Hendrik Pedersen.

Przy projektowaniu krzesła Aarhus, Henrik Pedersen wiele uwagi poświęcił jego formie. Oparcie krzesła łączy się z siedziskiem w elegancki sposób za pomocą smukłej listewki. Ten element sztuki rzemieślniczej zapewnia silne podparcie i nadaje designerski wygląd tyłowi krzesła. Ze swoim światowym i ponadczasowym wyglądem z domieszką stylu retro, krzesło Aarhus to esencja skandynawskiego wzornictwa. Aarhus dostępne jest w kolorze orzechowym z siedziskiem w czarnej skórze oraz w kolorze dębowym z siedziskiem w jasnoszarej tkaninie Lux Felt.

BoConcept zaprasza do stołu

Kolejne nowości w ofercie BoCocnept to stoły. Pierwszy to stół składany Billund zaprojektowany tak, aby jak najlepiej wykorzystać niewielkie przestrzenie. Może być wykorzystany jako stół do rodzinnego obiadu, jako konsola lub jako niewielki stół dla jednej lub dwóch osób. W modelu tym zastosowano innowacyjne rozwiązanie składania blatu. Blat stołu dostępny jest w białym laminacie lub dębowym fornirze, a wysokiej jakości nogi wykonane zostały z mocnego metalu i ze stopkami z solidnego dębu.

Druga propozycja BoConcept to stół do jadalni Vancouver. Ten kanciasty, minimalistyczny stół ma blat zbudowany z dwóch części, który dostępny jest w kolorze dębowym lub orzechowym. Nowy typ forniru nadaje bardziej naturalny wygląd i sprawia wrażenie siedzenia przy długim stole zbudowanym z prawdziwych desek. Wymiary stołu to 110 x 240 cm, nie uwzględniając dodatkowych blatów. Industrialnego wyglądu dopełniają nogi dostępne w trzech wersjach: metal w kolorze antracytowym, metal w kolorze białym i beton. Metalowe nogi są solidne, ale wciąż lekko wyglądają, przez co tworzy się interesujący kontrast z ciężkim blatem.

Skomentuj:

Designerskie meble do jadalni od BoConcpet