Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Młody fotograf robi nietypowe zdjęcia. Jego hobby zamieniło się w sposób na życia

red.

Rich McCor robi zdjęcia znanych miejsc i uzupełnia je o nietypowe elementy wycięte z papieru. To, co początkowo było tylko hobby, stało się sposobem na życie.

O Richu już pisaliśmy (Te miejsca zna każdy. Wystarczy papierowa wycinanka, by zmieniły się nie do poznania). W zeszłym roku zasłynął z fotografii znanych turystycznych miejsc, na których pojawiają się wycięte przez niego elementy z papieru. Za ich pomocą zmienia fotografowane budynki i obiekty, np. Big Bena zamienił w zegarek, a London Eye w koło rowerowe. Jego pomysł zyskał rzesze sympatyków. Konto Richa na Instagramie, które w zeszłym roku miało 17 tys. obserwatorów, teraz ma ich aż 166 tys. Na tym jednak nie koniec. Jego hobby, które było na poły zabawą, na poły eksperymentem, nagle stało się dochodowym interesem.

29-letni fotograf podróżuje po całym świecie i robi zdjęcia w swoim charakterystycznym stylu dla prywatnych firm i organizacji turystycznych, które chcą się promować w niecodzienny sposób. W ten sposób zjeździł już Europę, Azję, a teraz mieszka w Los Angeles i jeździ po całych Stanach Zjednoczonych. Jak sam przyznaje, taki obrót wydarzeń jest dla niego niezwykłym doświadczeniem.

Z nami dzieli się swoimi najnowszymi pracami, które przygotował z myślą o ludziach wyjeżdżających właśnie na wakacje. Chce swoimi kreatywnymi obrazami pobudzać ludzką wyobraźnię i inspirować. W sam raz na sezon wakacyjny. 

Skomentuj:

Młody fotograf robi nietypowe zdjęcia. Jego hobby zamieniło się w sposób na życia