Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Można kupić globus Polski z "Ucha prezesa"

red.

W 5. odcinku serialu "Ucho prezesa" można było zobaczyć globus przedstawiający Polskę. Teraz taki globus trafił do sprzedaży. Ile kosztuje?

"Ucho prezesa", czyli polski komediowy serial polityczny, bije rekordy popularności. Można go oglądać na płatnej platformie Showmax.tv oraz za darmo na portalu Youtube. W piątym odcinku serialu pod tytułem "Odwracanie kota" już w pierwszych minutach, w gabinecie tytułowego Prezesa można było zobaczyć nietypowy globus, bo wyłącznie z mapą Polski.

Polska odmorza domorza zaJagiellonów? Ha, ha, totyle, cokot napłakał. Dziś będzie Polska odbieguna dobieguna!– mówi Prezes grany przez Roberta Górskiego w 5. odcinku serialu. Na co Mariusz odpowiada: "Tak jest. Zrobię tylko odstęp Polski od biegunów, bo tam zimno. Żeby nie wiało".

Żart został szybko podchwycony i już w sprzedaży jest dostępny globus Polski dokładnie taki, jak pokazany w serialu. Globus reklamuje księgarnia „Geograf”. W oferowanym zestawie można znaleźć m.in. wspomniany globus i naklejki San Escobar. Poinformowano, że limitowana edycja 1000 globusów Polski przygotowana jest wspólnie z producentami „Ucha prezesa”. Globus reklamowany jest hasłem „Dobra zmiana w kartografii" i na początku kosztował 175,52 zł. Teraz jego cena podskoczyła do 219,90 zł. Czy znajdą się chętni na ten nietypowy gadżet? Z pewnością propozycja zainteresuje fanów serialu, a tych jest niemało. Piąty odcinek od 19 lutego br. na samym YouTubie ma do tej pory ponad 3,3 mln wyświetleń, a kanał Ucho Prezesa obserwuje ponad 270 tys. osób.

    Więcej o:

Skomentuj:

Można kupić globus Polski z "Ucha prezesa"