Można kupić globus Polski z "Ucha prezesa"

red.

W 5. odcinku serialu "Ucho prezesa" można było zobaczyć globus przedstawiający Polskę. Teraz taki globus trafił do sprzedaży. Ile kosztuje?

Scena, w której po raz pierwszy można było zobaczyć globus Polski.
Scena, w której po raz pierwszy można było zobaczyć globus Polski.
Screen z serialu 'Ucho prezesa' / Źródło: YouTube/UchoPrezesa

"Ucho prezesa", czyli polski komediowy serial polityczny, bije rekordy popularności. Można go oglądać na płatnej platformie Showmax.tv oraz za darmo na portalu Youtube. W piątym odcinku serialu pod tytułem "Odwracanie kota" już w pierwszych minutach, w gabinecie tytułowego Prezesa można było zobaczyć nietypowy globus, bo wyłącznie z mapą Polski.

Polska odmorza domorza zaJagiellonów? Ha, ha, totyle, cokot napłakał. Dziś będzie Polska odbieguna dobieguna!

– mówi Prezes grany przez Roberta Górskiego w 5. odcinku serialu. Na co Mariusz odpowiada: "Tak jest. Zrobię tylko odstęp Polski od biegunów, bo tam zimno. Żeby nie wiało".

Żart został szybko podchwycony i już w sprzedaży jest dostępny globus Polski dokładnie taki, jak pokazany w serialu. Globus reklamuje księgarnia „Geograf”. W oferowanym zestawie można znaleźć m.in. wspomniany globus i naklejki San Escobar. Poinformowano, że limitowana edycja 1000 globusów Polski przygotowana jest wspólnie z producentami „Ucha prezesa”. Globus reklamowany jest hasłem „Dobra zmiana w kartografii" i na początku kosztował 175,52 zł. Teraz jego cena podskoczyła do 219,90 zł. Czy znajdą się chętni na ten nietypowy gadżet? Z pewnością propozycja zainteresuje fanów serialu, a tych jest niemało. Piąty odcinek od 19 lutego br. na samym YouTubie ma do tej pory ponad 3,3 mln wyświetleń, a kanał Ucho Prezesa obserwuje ponad 270 tys. osób.

ZOBACZ GLOBUS POLSKI >>

 

 

Skomentuj:

Można kupić globus Polski z "Ucha prezesa"