Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

W tym domu zamieszka Barack Obama z rodziną po zakończeniu prezydenckiej kadencji

red.

Kadencja prezydenta Stanów Zjednoczonych Baracka Obamy dobiega powoli końca. Obamowie już znaleźli dom, do którego się przeprowadzą. Jest piękny.

Barack Obama kończy właśnie swoją druga kadencję prezydencką. Po listopadowych wyborach na prezydenta USA będzie musiał wraz z rodziną opuścić Biały Dom. Ten moment nastąpi w styczniu 2017, kiedy nowo wybrany prezydent oficjalnie obejmie urząd. Razem z żoną Michelle Obama postanowił pozostać jeszcze przez kilka lat w Waszyngtonie, żeby ich młodsza córka mogła spokojnie dokończyć zaczętą tu edukację. Na swój nowy dom wybrali piękną posiadłość w prestiżowej dzielnicy Kalorama.

Obamowie wynajęli dom należący do Joe'ego Lockharta współzałożyciela firmy Glover Park Group i jego żony Giovanny Gray Lockhart, która jest redaktorem w piśmie " Glamour". Lockhart wraz z rodziną wyprowadzili się na początku tego roku do Nowego Yorku, po tym jak został zatrudniony przez NFL, jako wiceprezes ds. komunikacji. Wtedy też wystawił dom do wynajęcia.

Dom jest wart blisko 5,3 mln dolarów, ma osiem sypialni i dziewięć łazienek. Choć okazały nie jest tak ostentacyjny jak sąsiadujące z nim posiadłości - w przeciwieństwie od nich nie ma sali balowej, ani wielkich salonów. Ma za to spory ogród. Całość bez wątpienia wywiera duże wrażenie. Jest to dom godny prezydenta USA.

Skomentuj:

W tym domu zamieszka Barack Obama z rodziną po zakończeniu prezydenckiej kadencji