Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kuba Błaszczykowski kupił apartament w wieżowcu Cosmopolitan w Warszawie

red.

Znany piłkarz Kuba Błaszczykowski kupił apartament w Cosmopolitan Twarda 4, w samym centrum Warszawy. Nowe mieszkanie o powierzchni 135 metrów znajduje się na 21 piętrze apartamentowca.

Wieżowiec Cosmopolitan Twarda 4, zlokalizowany tuż obok Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, to prestiżowy i zarazem jeden z najpiękniejszych budynków tego typu w stolicy. Oferuje luksusowe apartamenty z najlepszymi widokami na Warszawę. Jednym z lokatorów wieżowca został właśnie Kuba Błaszczykowski, reprezentant Polski w piłce nożnej.

Z jednej strony spełniam swoje marzenie, z drugiej robię coś, co daje mi możliwości na przyszłość. My, sportowcy, musimy mieć świadomość, że warto zadbać o to, czym będziemy się zajmowali po zakończeniu kariery. Na pewno takie „gniazdo”, jak to w Warszawie, może być dla mnie kiedyś zbawienne – mówi Kuba Błaszczykowski. 

Przeczytaj także: Cosmopolitan: Enklawa spokoju nie tylko dla mieszkańców

Nowe mieszkanie Kuby Błaszczykowskiego zostało wykończone z użyciem najwyższej jakości materiałów. W środku znajdziemy dębowe podłogi oraz włoskie marmury. Apartament oferuje także wiele udogodnień, jak możliwość sterowania wszystkimi urządzeniami za pomocą smartfona lub tabletu. System domu inteligentnego pozwala z każdego pomieszczenia regulować oświetlenie, klimatyzację, rolety, telewizję czy system nagłośnienia. Kuba Błaszczykowski będzie mógł także korzystać z ogólnodostępnych stref w budynku, czyli strefy relaksu z siłownią, sauną, jacuzzi, pokojem do masażu oraz fitness klubu. Budynek oferuje swoim lokatorom także usługi Cosmopolitan Concierge, czyli m.in. rezerwację biletów na imprezy kulturalne czy organizację wyjazdów.

Przeczytaj także: Apartament na 25. piętrze wieżowca Cosmopolitan

Apartamentowiec Cosmopolitan cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony klientów. Obecnie z 236 apartamentów do sprzedania zostało już tylko 25 procent. To mieszkania kategorii premium, w których metr kwadratowy kosztuje średnio 29 tys. zł. Apartamenty oferują najwyższy standard wykończenia, komfort, jakość i styl. Cosmopolitan Twarda 4 otrzymał prestiżową nagrodę Prezydenta m.st. Warszawy w konkursie architektonicznym dla najlepszego budynku mieszkalnego. Nagrodę osobiście odebrał w czerwcu jego twórca Helmut Jahn.

Choć nie podano dokładnie, który apartament nabył Kuba Błaszczykowski, można zobaczyć, jak wygląda typowe mieszkanie w Cosmopolitanie.

Skomentuj:

Kuba Błaszczykowski kupił apartament w wieżowcu Cosmopolitan w Warszawie