Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Inspirujące aranżacje łazienek. Pomysły na twoją łazienkę

red.

Szukasz pomysłu na aranżację swojej łazienki? Zebraliśmy kilkanaście przykładów wnętrz, w których zrealizowano oryginalne pomysły. Zobacz wszystkie łazienki i zainspiruj się!

Jasne i stylowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy
Hiszpańskie płytki na podłodze oraz kafelki w kształcie cegiełek na ścianie tworzą zgrany duet łazienki. Wnętrze jest dość małe, dlatego zdecydowano się na przezroczystą kabinę prysznicową. Nie tylko nie zatrzymuje wpadającego przez okno światła, ale też optycznie powiększa przestrzeń. Jako nieszablonowy wieszak na ręczniki wykorzystano drabinę.
fot. Magdalena Ilmer, Boho Studio

Wystrój łazienki musi być przede wszystkim funkcjonalny - na małej powierzchni muszą się zmieścić wszystkie niezbędne sprzęty tak, żebyśmy mogli się swobodnie poruszać. Do tego łazienka powinna być łatwa do utrzymania w czystości i bezpieczna. Jak połączyć te wszystkie elementy, a do tego stworzyć wnętrze, które nam się zwyczajnie podoba? W naszym przeglądzie ciekawych aranżacji łazienek zebraliśmy różnorodne pomysły. Są tu łazienki z wanną, z prysznicem oraz z jednym i z drugim. W różnych stylach i różnych rozmiarach. Wszystko po to, żeby pokazać jak szerokie spektrum możliwości oferuje współczesny rynek wyposażenia wnętrz. Możemy bowiem łączyć w łazience różne materiały, czy różne wzory płytek. Możemy sprawić, że będzie przypominała elegancki salon kąpielowy, bądź surowy loft.

Wybór właściwego rozwiązania powinien być uzależniony od naszych potrzeb, możliwości i upodobań estetycznych. Jeżeli nie przepadamy za minimalistycznymi wnętrzami nie ma sensu biała, sterylna aranżacja tylko dla tego, że jest modna. Trendy nie powinny determinować naszych wyborów. Warto jednak je poznać, gdyż wiedza jakie są nowe możliwości i rozwiązania, może otworzyć nas na ścieżki, o których wcześniej nawet byśmy nie pomyśleli. Zapraszamy zatem na przegląd aranżacji łazienek.

Skomentuj:

Inspirujące aranżacje łazienek. Pomysły na twoją łazienkę