Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Akcesoria łazienkowe - sposób na nowy wystrój łazienki za grosze

red.

Nowe akcesoria łazienkowe, jak dozownik i mata to najszybszy sposób na metamorfozę łazienki za niewielkie pieniądze. Podpowiadamy, które dodatki sprawdzą się najlepiej, szczególnie w małych łazienkach.

Akcesoria łazienkowe
Akcesoria łazienkowe
fot. IKEA

Chcesz szybko zmienić wystrój łazienki? Zainwestuj w nowe akcesoria łazienkowe - odmienisz wnętrze bez remontu i kosztownych przeróbek. Wśród niezbędnych akcesoriów łazienkowych z pewnością należy wymienić mydelniczkę bądź dozownik do mydła, pojemnik na szczoteczki do zębów, wieszaki na ręczniki, lustro, kosz na śmieci, szczotkę do toalety, podajnik papieru toaletowego, a także matę łazienkową oraz kosz na pranie. Do tego może jeszcze dojść zasłona prysznicowa, pojemniki do przechowywania i tym podobne.

Do wyboru mamy akcesoria łazienkowe z różnych materiałów, głównie stali, plastiku, drewna, szkła oraz ceramiki. Dzięki czemu łatwo je dopasować do wystroju łazienki. Najważniejsze jednak, żeby były praktyczne, nie zajmowały dużo miejsca oraz były łatwe do utrzymania w czystości.

Najwygodniej jest kupić akcesoria z jednej kolekcji, czasem jednak dobrze jest połączyć rzeczy w różnych stylach.

Zanim kupisz akcesoria łazienkowe:

- Uchwyt na papier toaletowy powinien być w zasięgu ręki i na odpowiedniej wysokości (85-100 cm nad podłogą). Stojaki na papier nie wymagają mocowania do ściany.
- Dywanik łazienkowy powinien mieć gumowany spód
- Niektóre akcesoria łazienkowe trzeba regularnie wymieniać, dotyczy to przede wszystkim szczotki do sedesu i zasłony prysznicowej.

Skomentuj:

Akcesoria łazienkowe - sposób na nowy wystrój łazienki za grosze