Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kanye West marzy o współpracy z IKEĄ. Co na to szwedzki sklep?

red.

Kanye West publicznie ogłosił, że chce współpracować z siecią sklepów IKEA. Firma odpowiedziała w zabawny sposób, za nią podążyli internauci...

O chęci współpracy z siecią sklepów IKEA Kanye West powiedział w programie radiowym BBC 1, w rozmowie z Annie MacSkąd. Stwierdził wówczas:

Muszę pracować z IKEA. Robić meble i zajmować się designem wnętrz i architekturą. Yo, IKEA! Pozwólcie Kanyemu tworzyć. Pozwólcie mu to zrobić, ponieważ wiecie co? Chcemy łóżka, które on zaprojektuje. Chcemy krzesła, które zrobi.

Kanye West odwiedził także sklep w szwedzkim Almhult, a po placówce oprowadził go sam Marcus Engman, główny projektant marki.

Wyznanie na radiowej antenie szybko podchwycili internauci, którzy wzieli rapera na celownik. Internet zalała fala prześmiewczych memów i grafik. Atmosferę podkręcił australijski oddział IKEA. Na Facebooku IKEA Australia znalazła się grafika przedstawiająca fragment instrukcji składania łóżka oraz napis „YEEZY”. Na dole znalazł się podpis: „Hej Kanye, jesteśmy ciekawi tego, co byś stworzył Moglibyśmy cię uczynić sławnym!”. Ostatni fragment to oczywiście aluzja do utworu „Famous” i kontrowersyjnego wersu, w którym Kanye twierdzi, że uczynił Taylor Swift, sławną.Ta mała złośliwość, pociągnęła za sobą falę projektów, które mógłby zaprojektować raper. Zobaczcie sami co internauci myślą o współpracy Kanyego West ze szwedzkim gigantem.

Skomentuj:

Kanye West marzy o współpracy z IKEĄ. Co na to szwedzki sklep?