Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Luksusowe wnętrza salonu piękności

red.

W gdańskim Brzeźnie na nowym osiedlu Nadmorze kryje się wnętrze, które zachwyca od wejścia. Salon piękności urządzony został z niezwykłym poczuciem stylu oraz zastosowaniem designerskich elementów.

Salon makijażu permanentnego Karoliny Konkiel zmienił ostatnio lokalizację i tym samym przeszedł prawdziwą metamorfozę. Przed architektami z JT Grupa stanęło wyzwanie stworzenia kobiecego, eleganckiego i ekskluzywnego wnętrza, składającego się z dwóch oddzielnych gabinetów zabiegowych oraz reprezentacyjnego foyer. Głównym założeniem był projekt luksusowy, ale w nowoczesnym stylu. Projektanci inspirowali się kamieniem i jego naturalnymi właściwościami oraz efektownym mosiądzem. Oba materiały zostały przełamane wstawkami z różu – koloru kobiecego i delikatnego, a jednocześnie ponadczasowego. Wyzwaniem okazało się dopilnowanie wykonania takich detali, jak wielkoformatowe płyty w foyer, wyspa czy elementy ślusarskie - wszystko to odgrywa bardzo ważną rolę w odbiorze całej stylizacji.

Różne oblicza marmuru

Salon składa się poczekalni z recepcją, korytarza, z którego przechodzi się do gabinetów zabiegowych, samych gabinetów, toalety i pomieszczenia socjalnego. Jako że głównym materiałem jest tu marmur, zadbano, aby wyróżniał się on w poszczególnych pomieszczeniach. Na ścianie w recepcji zastosowano marmur carrara arabescato, na wyspie marmur bianco carrara, a na ścianach w gabinetach - marmur bianco carrara.

W recepcji największe wrażenie robi marmurowa wyspa oświetlona lampą GUBI (model Multi Lite) oraz elegancka poczekalnia po przeciwnej stronie, gdzie klientki mogą napić się kawy lub herbaty. Ustawiono tam designerską sofę marki &tradition, stolik kawowy i lampę House Doctor (model Desk). W wysokich oknach zawisły ciężkie, welurowe zasłony w kolorze brudnego różu, przełamujące chłód marmuru. W gabinetach znajdziemy łóżka oraz sprzęty do zabiegów i efektowne wykończenia na ścianach - konstrukcje przestrzenne, pełniące funkcje luster, ale także nadające wnętrzom smaku oraz lekkości. Wszystkie elementy ślusarskie i meblowe zostały zaprojektowane przez architektów z JT Grupa.

Skomentuj:

Luksusowe wnętrza salonu piękności