Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Przytulny domek z dala od miasta

Redakcja

Jest nieduży, ale komfortowo urządzony. Ma wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia, a do tego wygląda niezwykle malowniczo. W tym domku można się zakochać.

Przytulny domek z dala od miasta
Domek z zewnątrz.
fot. uniquehomestays.com

Domek jest położony poza miastem, otaczają go pola i drzewa. To idealne miejsce dla osób chcących uciec od miejskiego zgiełku. Można się tu naprawdę wyciszyć. Domek, choć niewielki, stwarza do tego idealne warunki. Jego bryła jest prosta i nowoczesna. Pokryta drewnem fasada sprawia, że płynnie wpisuje się w otoczenie. Na wnętrze składają się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Aby zrekompensować mieszkańcom mały metraż, zadbano o najdrobniejszy szczegół. Domek jest w pełni wyposażony, zastosowano w nim wysokiej jakości materiały i sprzęty.

Styl wystroju wnętrza można opisać jako nowoczesny wiejski. Jest w nim bowiem nawiązanie do dawnych wiejskich domów o sielskim wyrazie, jak i mnóstwo nowoczesnych udogodnień, jak chociażby klimatyzacja. Zadbano o wygodną sofę, stół, meble do przechowywania. Wydzielono osobne miejsce do spożywania posiłków, a nawet kącik do pracy. Całość wygląda bardzo przytulnie, aż chciałoby się rozpalić ogień w kozie i zaszyć pod ciepłym kocem, popijając gorącą herbatę. Każdy, kto chciałby tak uczynić, może domek wynająć. Jest on położony na południowym wschodzie Anglii w hrabstwie Suffolk.

    Więcej o:

Skomentuj:

Przytulny domek z dala od miasta