Szare wnętrza. Nowoczesna aranżacja mieszkania

red.

Szarości we wnętrzach nie wychodzą z mody. To mieszkanie jest tego najlepszym potwierdzeniem. Jego wystrój jest niezwykle szykowny i nowoczesny.

Szare wnętrza. Nowoczesna aranżacja mieszkania
Betonowe belki na suficie pozostawiono nieosłonięte. Stanowią one ciekawa dekorację pomieszczenia.
fot. studio architektury wnętrz PULVA

Mieszkanie zaprojektowane i urządzone przez studio architektury wnętrz PULVA wyróżnia się nowoczesnym wystrojem i monochromatyczną kolorystyką. Autorzy wydobyli i podkreślili atuty wnętrza - przestronność, duże okna i widoczne elementy konstrukcyjne. Za podstawą projektu przyjęli jasne podziały i minimalistyczny układ, podkreślony przez stonowane kolory.

Wnętrze zanurzone w szarym błękicie polskiego nieba i głębi morskiej wody. Doprawione naturalnym drewnem orzechowym i purystyczną czernią. Zaskakuje swoją czystością, a ta wynika bezpośrednio z potrzeb inwestora

- mówią projektanci ze studia PULVA.

Najważniejszym pomieszczeniem jest otwarta strefa dzienna połączona z kuchnią. Poszczególne strefy - wypoczynkowa, jadalna i kuchenna zostały jasno od siebie oddzielone. W pomieszczeniu zastosowano najwyższej jakości materiały, które same w sobie stanowią ozdobę wnętrza. Kompozycja bieli i szarości podkreśla nowoczesny i szykowny styl aranżacji.

Ważnym uzupełnieniem wystroju mieszkania jest sztuka. Wnętrze dopełniają minimalistyczne fotografie Igora Omuleckiego.

Przenoszą nas w świat surowego i bezkompromisowego piękna natury. Dają poczucie ładu i wyciszają. To wnętrze ma przestrzeń i daje poczucie oderwania od otaczającego nas świata. Generuje spokój i poczucie szczęścia

- komentują projektanci.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Skomentuj:

Szare wnętrza. Nowoczesna aranżacja mieszkania