Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowy katalog IKEA 2014 - czego możemy się spodziewać?

red.

Nowy katalog IKEA 2014 trafi do naszych domów już 26 sierpnia

Co roku, pod koniec sierpnia miliony Polaków zaglądają do skrzynek pocztowych z nadzieją, że znajdą tam najnowszy katalog IKEA. Nie oszukujmy się, prawdopodobnie to jedyne wydarzenie z dziedziny wzornictwa i wyposażenia wnętrz, absorbujące tak wielu naszych rodaków. Katalog IKEA zajmuję czołowe miejsce w rankingach "książek" wydrukowanych w największej liczbie egzemplarzy. W 2010 roku wydrukowano 197 milionów sztuk! W Polsce katalog IKEA 2014 pojawi się po raz 18. Szwedzka sieć postanowiła poświęcić swój katalog życiu w domu z dziećmi. Zostaliśmy zapewnieni, że każdy będzie mógł w nim znaleźć inspirujące rozwiązania ułatwiające codzienne życie całej rodzinie.

Skupiamy się na tym co najważniejsze - na spędzaniu razem czasu, od improwizowanych imprez tanecznych po wspólne składania skarpetek

- możemy przeczytać na oficjalnej amerykańskiej stronie IKEA.

Od kilku miesięcy w internecie pojawiały się "przecieki" o katalogowych nowościach. Pisaliśmy już o miniaturowych mebelkach szwedzkiej sieci w skali 1:15 (przeczytacie tu).  Wiemy, że w katalogu zaprezentowany zostanie również stolik Lövet zaprojektowany w 1956 roku. Zyska on nową odsłonę i trafi do sprzedaży pod nazwą Lövbacken. Najnowszy katalog dostępny jest już w kilku krajach, w tym w USA. Na dystrybucję w Polsce będziemy musieli poczekać do 26 sierpnia. Pojawi się również specjalna aplikacja, dzięki której przez telefon lub tablet będzie można uzyskać dostęp do dodatkowych, interaktywnych treści. Skanując wybrane strony w katalogu będzie można obejrzeć filmy, poznać historie produktów i obejrzeć wnętrza w panoramach 360 stopni.  Tegoroczną nowością, jest możliwość dopasowywania wybranych przez siebie mebli IKEA do własnego pokoju.

Gdy tylko katalog 2014 trafi w nasze ręce, zaprezentujemy Wam najciekawsze naszym zdaniem nowości.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowy katalog IKEA 2014 - czego możemy się spodziewać?