Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Stoliki Nendo inspirowane bohaterami z Kubusia Puchatka. Zgadniesz którymi?

red.

Kubuś Puchatek według Nendo

O ile Nendo znają miłośnicy minimalistycznego wzornictwa, o tyle Kubusia Puchatka kojarzą już chyba wszyscy. Prezentujemy Wam dziś fantastyczną kolekcję stolików inspirowanych bohaterami książek z żółtym misiem uwielbiającym miodek. Walt Disney Japan zamówił ją właśnie u Nendo - jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm projektowych z Japonii.

Powstała minimalistyczna i delikatna kolekcja, wykonana z jasnego, klonowego drewna. Każdy model symbolizuje jakiegoś bohatera ze Stumilowego Lasu. Dzianinowe wstawki i dodatki w różnych częściach stolików, mają pomóc nam rozpoznać bajkową postać. Te meble nie są banalne! Trzeba mocno wysilić wyobraźnię, by zobaczyć w nich bohaterów z Kubusia Puchatka.

Tygrysek uwielbiał brykać - wszędzie było go pełno! Według Nendo Tygrysek to wysoki, prosty, trójnożny stołek z regulowaną wysokością. Jeden element ubrano w zabawną, pomarańczową "skarpetkę". Osiołek znany był z melancholii - często chodził ze wzrokiem wbitym w ziemię. Nie dziwi więc, że dedykowany mu stołek ma "oklapniętą" jedną część.

A czy Wy rozpoznajecie wszystkich bohaterów?

Skomentuj:

Stoliki Nendo inspirowane bohaterami z Kubusia Puchatka. Zgadniesz którymi?