Głośnik w dobrym stylu

red.

BeoPlay A2, czyli nowy głośnik Bang&Olfusen. Duński design w najlepszym wydaniu!

głośnik, Cecilie Manz, Bang & Olfusen, BeoPlay, A2
Głośnik BeoPlay A2; proj. Cecilie Manz dla Bang & Olfusen
Fot. Bang & Olfusen

Lubimy otaczać się ładnymi, dobrze zaprojektowanymi przedmiotami. Niezależnie od tego czy są to meble, naczynia czy telefony, chcemy aby oprócz świetnego działania cieszyły również oko. Właśnie taki jest najnowszy głośnik BeoPlay A2 firmy Bang&Olfusen. Skandynawski design w znakomitym wydaniu! Głośnik stworzony został został przez Cecilie Manz, wielokrotnie nagradzaną duńską projektantkę.

Głośnik BeoPlay A2 został zaprojektowany z myślą o podróżujących. Dźwięku nie słyszymy wyłącznie z przodu, z tyłu czy z boku. Dźwięk jest po prostu wszędzie!

- mówi Cecile Manz.

BeoPlay A2 to głośnik wykorzystujący technologię Bluetooth. Nie potrzebujemy żadnych kabli, wystarczy położyć go np. obok telefonu, a muzyka z naszej playlisty zostanie otworzona w znakomitej jakości. Głośnik zapewnia aż 24 godziny odtwarzania streamingowanej muzyki!

To produkt przełomowy i wyznaczający nowe standardy w branży. Wszystko dzięki innowacyjnejtechnologii dźwiękuTrue360ibezprecedensowych24 godzinach pracy na baterii, ale i najlepszej w swojej klasie jakości dźwięku

- powiedział Henrik Taudorf Lorensen, wiceprezes B&O PLAY.

Głośnik rozmiarem przypomina tablet. Waży niecały kilogram i dostępny jest w trzech kolorach - czarnym, szarym i zielonym. Do głośnika dołączony jest skórzany pasek (długi lub krótki) dzięki czemu sprzęt znakomicie sprawdzi się w podróży. Naszym zdaniem to bardzo stylowy gadżet!

Jak Wam się podoba?

 

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Głośnik w dobrym stylu