Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Lampa, która pobiera kolory

red.

Lampa o niesamowitych właściwościach. Niezły gadżet!

Wszyscy wiemy jak ogromny wpływ na nasze samopoczucie mają kolory. Zupełnie inaczej zachowujemy będąc w jasnym, pełnym światła pomieszczeniu, zupełnie inaczej gdy przebywamy w ciemnych wnętrzach. Z pewnością nie musimy również nikogo przekonywać, jak ważne jest oświetlenie w naszym domu. A gdyby tak lampa mogła emitować światło w kolorze jaki chcemy? Mamy nastrój na "zieleń", " czerwień", "błękit"? Wystarczy sekunda, a lampa świeci według naszego życzenia. Udowodnimy Wam, że jest to możliwe.

W naszym cyklu "Niezły gadżet" prezentujemy Wam dziś fantastyczną lampę, stworzoną przez tajwański zespół projektantów ze studia Pega Design. Lampa Color in ma w sobie czujnik, dzięki któremu jest w stanie zabarwić się na kolor, którego dotyka. Gdy postawimy ją na niebieskim stole, emitować będzie niebieskie światło. Gdy położymy lampę na zielonym talerzu, zaświeci się na zielono. Klosz lampy wykonany jest z silikonu.

Nieraz myślimy o zmianie koloru ścian, ale wiemy jak bardzo jest to uciążliwe. Lampa Color in pozwala na szybką i łatwą zabawę kolorami

- mówią projektanci.

Studio Pega Design pracowało nad projektem lampy kilka lat. Jak przyznają projektanci, największy problem sprawiało im znalezienie złotego środka pomiędzy technologią reagującą na barwę a grubością warstwy silikonu. Na razie Color in to tylko prototyp, ale już niebawem lampa ma trafić do produkcji.

Co o niej sądzicie? To się nazywa niezły gadżet!

Skomentuj:

Lampa, która pobiera kolory