Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Odwozorowanie - pierwszy showroom modernistycznych mebli dostępnych online

red.

Nowy, dobry adres dla miłośników dobrego wzornictwa.

Jeśli cenicie dobre, ponadczasowe wzornictwo, jeśli szukanie mebli i przedmiotów z duszą jest Waszą pasją - Odwzorowanie to miejsce stworzone specjalnie dla Was!

Odwzorowanie jest pierwszym showroomem z modernistycznymi meblami dostępnymi online. Magda Milejska kilka tygodni temu uruchomiła platformę, pełną wyselekcjonowanych z Allegro mebli reprezentujących wyjątkowy design lat 50.-70. Przedmioty są bardzo starannie dobrane. Znajdziemy tu meble nawiązujące do szkoły Bauhausu, stylu skandynawskiego czy organicznego.

Moim celem jest pokazanie, że wzornictwo połowy wieku to nie nisza dla miłośników sentymentalnych podróży w stronę PRLu, ale projekty, które stają się inspiracją dla współczesnego designu i często kluczowym elementem w wystroju nowoczesnych wnętrz

- mówi Magda Milejska, założycielka Odwzorowanie.pl

Praca nad platformą sprawiła, że Magda zajęła się również projektowaniem wnętrz. W swoich pracach stawia na autentyczność. Tworzone przez nią wnętrza są dalekie od przestylizowania i nieskazitelnej perfekcji. Są zaprojektowane tak, aby żyć razem z właścicielami.

Skomentuj:

Odwozorowanie - pierwszy showroom modernistycznych mebli dostępnych online