Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak znaleźć się na okładce katalogu IKEA 2015?

red.

Chcesz mieć nowy katalog IKEA z własnym zdjęciem? Odwiedź mobilne studio!

katalog IKEA 2015, mobilne studio, ikea, meble ikea
Katalog IKEA 2015
Fot. red.

25 sierpnia ruszyła w Polsce dystrybucja katalogu IKEA 2015. W tym roku koncentruje się on na urządzaniu kuchni, sypialni i łazienek, czyli miejsc, gdzie dzień zaczyna się i kończy.

Częścią promocji katalogu jest mobilne studio IKEA, które odwiedzi 7 miast w Polsce (Warszawę, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków i Łódź). To nic innego jak ogromna ciężarówka, której wnętrze zaaranżowano specjalnie dla potrzeb IKEA.

Ciężarówka z dwiema sypialniami

Do ciężarówki wchodzi się po schodkach. Na wprost wejścia widzimy spiralne spiralne chody prowadzące na górę. Z prawej strony umieszczono sypialnię z baldachimem, w której dominuje kolor biały. W tle widzimy fototapetę, przedstawiającą miasto znane z okładki nowego katalogu. Przy schodach stanął szary fotel Strandmon. To unowocześniona wersja ulubionego fotela założyciela IKEA - Ingvara Kamprada. Warto wiedzieć, że zdjęcie fotela zdobiło pierwszą okładkę katalogu z 1951 roku. Na dole, po lewej stronie, znajdziemy drugą sypialnię, urządzoną w nieco innym stylu. Górny poziom to miejsce, w którym fizjoterapeuci doradzają, jak wybrać odpowiedni dla siebie materac.

katalog IKEA 2015, mobilne studio, ikea, meble ikeaFot. red.

W tym roku IKEA przygotowała niespodziankę. Każdy, kto odwiedzi mobilne studio IKEA będzie mógł zrobić zdjęcie, które ozdobi okładkę nowego katalogu. Do stworzenia odpowiedniego tła wykorzystano green boks. Wystarczy położyć się na łóżku (identycznym jak to, które widnieje na katalogu) i wybrać odpowiednią pozycję. Za kilkanaście minut otrzymamy pełen katalog z własnym zdjęciem na okładce!

Gdzie i kiedy zrobimy sobie okładkowe zdjęcie?

W miniony weekend, studio stacjonowało w Warszawie przy Stadionie Narodowym.

27-31 sierpień - Gdańsk (Targ Węglowy)

3-7 wrzesień - Poznań (Malta)

10-14 wrzesień - Wrocław (Dworzec PKP)

17-21 wrzesień - Katowice (Silesia City Center)

24-28 wrzesień - Kraków (Galeria Krakowska)

1-5 październik - Łódź (Pasaż Schillera)

 

ZOBACZCIE, JAK WYGLĄDA MOBILNE STUDIO IKEA W ŚRODKU>>

Skomentuj:

Jak znaleźć się na okładce katalogu IKEA 2015?