Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

IKEA wprowadza nowy system montażu mebli. Czy będzie można złożyć szafę w 3 minuty?

red.

Montaż mebli IKEA beż śrub i śrubokrętów

IKEA, nowy montaż mebli, montaż mebli IKEA
Nowy montaż mebli IKEA
fot. youtube.com/user/IKEA

W tym roku IKEA serwuje nam sporo nowości. Wprowadzono nowy system mebli kuchennych (przeczytacie o nim tu), wycofano z produkcji Expedit - jeden z najlepiej sprzedających się regałów szwedzkiej marki, zaprezentowano kolekcję IKEA PS w której pojawiły się pracę trójki polskich projektantów. Tym razem zmiany nie dotyczą asortymentu a... sposobu montażu.

Nowy system łączenia mebli zaprezentowano w serii produktów pod nazwą Regissör (w serii tej dostępna jest witryna, szafka, regał i stolik).  Nie wymaga on żadnych narzędzi - tradycyjnych śrub, wkrętów czy śrubokrętów.

IKEA, nowy montaż mebli, montaż mebli IKEAfot. youtube.com/user/IKEA

Nowy sposób montowania mebli IKEA jest możliwy dzięki kołkom klinowym, umieszczonym pod kątem 45 stopni na odpowiednio ściętej krawędzi płyty. Po nasunięciu jednego elementu mebla na drugi, kołek przechodzi przez kolejny otwór, łącząc obie części. Szwedzka sieć twierdzi, że montaż np. regału zajmie nam 3 minuty.

Nowe rozwiązanie daje klientom IKEA jeszcze więcej możliwości. Montaż mebli jest teraz zdecydowanie łatwiejszy

- powiedziała Janice Simonsen, rzecznik prasowy IKEA USA.

IKEA zapowiada, że nowa technika montażu mebli stosowana będzie na większą skalę od wiosny 2015 roku. Co o tym sądzicie?

 

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

 

 

 

Skomentuj:

IKEA wprowadza nowy system montażu mebli. Czy będzie można złożyć szafę w 3 minuty?