Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pomysł na małe mieszkanie? Mozaiki z kolorowych płytek

red.

Zobaczcie jak architekci postanowili odmienić małe mieszkanie w Genewie.

mieszkanie w Genewie, płytki, kolorowe płytki, ciekawe mieszkanie, aranżacje
Mieszkanie w Genewie. Podłoga w sypialni.
Fot. a-bureau.com

Jak wyglądają podłogi w naszych domach? Większość z nas ma w salonie czy w sypialni panele lub parkiet. Z kolei w kuchni, łazience czy w przedpokoju na podłogi najczęściej kładziemy płytki. Co odważniejsi decydują się na betonową wylewkę.

Architekci ze szwajcarskiego studia BUREAU A podeszli do tematu zupełnie inaczej. W niewielkim mieszkaniu w Genewie, to właśnie podłogi grają pierwsze skrzypce! Mieszkanie to jest jedną, otwartą przestrzenią. Salon od sypialni oddziela znajdująca się na środku mieszkania biała kuchnia.

Warto dokładnie przyjrzeć się podłogom. Architekci zdecydowali się na wyłożenie ich heksagonalnymi, kolorowymi płytkami, tworzącymi ciekawe mozaiki. W każdym pomieszczeniu zdecydowano się na inny wariant kolorystyczny. Sypialnia to odcienie błękitu, zieleni, czerwieni i żółci. W kuchni dominują brązy, w przedpokoju błękit a w łazience prym wiedzie kolor zielony. Jedynie w salonie pozostawiono oryginalny parkiet. Płytkami (tym razem jednolitymi -szarymi) wyłożono również ściany do wysokości jednego metra.

Jak Wam się podoba taki pomysł na podłogi? Naszym zdaniem to mieszkanie prezentuje się świetnie!

 

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Pomysł na małe mieszkanie? Mozaiki z kolorowych płytek