Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zastawa w kwiaty

Katarzyna Głowacz

W ofercie Villa Italia znajdziemy kilka wiosennych zestawów w kwiaty

Vera to połączenie klasycznego wzoru w delikatne róże i ażurowego wykończenia brzegów naczyń. Wykonana jest z porcelany o ciepłym, mlecznym odcieniu bieli. Zestaw dla sześciu osób kosztuje 1050 zł, oprócz filiżanek ze spodkiem i talerzy deserowych, w jego skład wchodzą czajnik, cukiernica, mlecznik oraz prostokątna tacka.

Emily to klasyczny różany wzór na delikatnie kremowej porcelanie typu bone china. Żywe jasnofioletowe kolory uzupełnia wykończenie brzegów złotą linią. W skład kolekcji wchodzą zestawy filiżanka ze spodkiem i talerzykiem deserowym, filiżanka ze spodkiem i czajniczkiem, kubek ze spodkiem i podstawką na torebkę herbaty oraz talerz do ciasta z łopatką, salaterka na słodycze, czajnik z cukiernicą i mlecznikiem. Filiżanka ze spodkiem i talerzyk kosztują 112 zł.

Zestaw Renata odbiega nieco od klasycznych kwiatowych wzorów, tu ten motyw potraktowany jest lekko i z przymrużeniem oka. Wykonany jest z białej porcelany, a prosty wzór w różach i fioletach nadaje mu lekkości. Zestaw obiadowy dla sześciu osób kosztuje 952 zł, a do herbaty 708 zł.

W rzeczy samej
Fantastyczna ceramika użytkowa
Porcelana Inaczej

Skomentuj:

Zastawa w kwiaty