Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

R&O czyli Rygalik i Orska dla Mebli VOX

red.

Nowa odsłona bestsellerowej kolekcji Meble VOX, to spotkanie ekskluzywnej biżuterii znanej projektantki Anny Orskiej z jednym z bardziej oryginalnych dekorów na rynku, należącym do zaprojektowanej przez Tomka Rygalika kolekcji ?Brzoza POLSKA!?.

Romeo & Julia to przez lata najlepiej sprzedająca się kolekcja Meble VOX. Niedawno została ona poddana została prawdziwemu „liftingowi”. Klasyczny i stonowany wygląd poprzedniej kolekcji zastąpiony został lekką i czystą formą, z oryginalnymi akcentami.

W nowej odsłonie kolekcja jest efektem połączenia ekskluzywnej biżuterii znanej projektantki Anny Orskiej z jednym z bardziej oryginalnych dekorów na rynku, Brzozą Polską, stworzoną przez Tomka Rygalika. Kolekcja R&O, to mariaż prestiżu z tradycją. Dlaczego?

Uchwyty do mebli zaprojektowane przez Orską dodały całości ekskluzywnego charakteru. Przy tworzeniu tych elementów projektantka inspirowała się swoją najbardziej rozpoznawalną linią biżuterii Extreme Sport, zaprojektowaną podczas jednej z pierwszych podróży żeglarskich Anny Orskiej.

Z kolei nawiązaniem do tradycji jest dekor Brzoza Ojców zaprojektowany przez Tomka Rygalika, we współpracy ze specjalistami z firm Interprint i Pfleiderer. Najbardziej rozpoznawalny za granicą polski projektant, inspirował się bardzo rzadką brzozą ojcowską, ściśle chronionym gatunkiem drzewa występującym w południowej Polsce, którego liczbę egzemplarzy szacuje się na ok. 250 sztuk.

Oboje projektanci tworzą dla najbardziej rozpoznawalnych marek. Orska od 13 lat projektuje dla W. KRUK, DENI CLER, SWAROVSKI ELEMENTS. Od 2010 roku, pod autorską marką ORSKA tworzy głównie unikaty i serie limitowane. Jej rękodzieła noszą: Sharon Stone, Andie MacDowell, Grażyna Kulczyk, Nina Terentiew, Grażyna Torbicka czy Katarzyna Figura.

Rygalik projektował między innymi dla Kodak, Polaroid, Moroso, Noti, Iker czy Pfleiderer. Pracował na prestiżowej Royal College of Art w Londynie, a jego projekty prezentowany były na wielu wystawach: w Berlinie, Mediolanie, Londynie, Nowym Jorku, Tokio.

Uchwyty autorstwa Orskiej można używać na dwa sposoby - zostawić swobodnie zwisające lub przewiązać na nich supeł na szczęście! Ich kolor ładnie współgra z naturalnym odcieniem brył mebli. Uchwyty stają się prawdziwą biżuterią!

Kolekcja przeznaczona jest do aranżacji sypialni i składa się z takich brył jak komoda, toaletka, łóżko, stolik nocny, szafa dwudrzwiowa, dostawka szafy i lustra. Wszystkie meble występują w klasycznym, jasnym odcieniu dekoru, inspirowanego  drewnem brzozy ojcowskiej.

Jak Wam się podoba kolekcja R&O dla Mebli VOX? My jesteśmy na TAK!

Skomentuj:

R&O czyli Rygalik i Orska dla Mebli VOX