Nowe meble do sypialni Volant by VOX

red.

Klasyczna elegancja w nowoczesnym wydaniu

Volant, meble, sypialnia, meble do sypialni, oryginalne meble do sypialni, VOX, meble VOX
Meble do sypialni Volant by VOX nawiązują do klasycznej formy eleganckich sypialni.
Fot. mat. prasowe

Sypialnia to oaza spokoju, miejsce przeznaczone tylko dla nas. To właśnie tu celebrujemy sen, intymność i prywatność. Wystrój sypialni powinien być idealnie dobrany do naszych upodobań. Powinien sprawić, że będziemy czuli się tu po prostu dobrze.

Z przyjemnością prezentujemy Wam oryginalną kolekcję mebli do sypialni Volant by VOX. Ozdobne wykończenia brył, delikatne wieńce i miękkie linie frontów nawiązują do klasycznej formy eleganckich sypialni.

Podobają nam się zaokrąglone formy oraz ciemnoszara tonacja dekoru. Ozdobą kolekcji są ceramiczne, owalne uchwyty mebli - są jednocześnie odważne i klasyczne. Pod ich gładką powierzchnią kryją się delikatne spękania. Zaprojektował je Marek Cecuła, uznany polski ceramik, projektant izałożyciel Ćmielów Design Studio oraz Modus Design.

Sercem kolekcji Volant by VOX jest oczywiście łóżko. Stworzone zostało nie tylko z myślą o komforcie i spokojnym śnie. Jego tapicerowane wezgłowie zamknięte jest z obu boków wygodnymi i subtelnymi zaokrągleniami.

W kolekcji znalazły się szafy (2-drzwiowa i 3-drzwiowa) z nadstawkami, komody z drzwiami lub szufladami, półka wisząca, łózko z pojemnikiem i tapicerowanym szczytem, skrzynia, stolik nocny, toaletka, lustro teatralne oraz lustro wiszące. Ceny zaczynają się od 149 zł (lustro). Za najdroższe w kolekcji łóżko, trzeba zapłacić 1439 zł.

Jak Wam się podoba ta kolekcja?

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Nowe meble do sypialni Volant by VOX