Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowość: SPOT by VOX. Wyjątkowe meble nie tylko dla dzieci

red.

Inspirujące meble, które pobudzają dziecięcą kreatywność.

Badania pokazują, że meble które kupujemy sześciolatkom, najczęściej służą dzieciom do osiemnastego roku życia. Wybór odpowiednich sprzętów to nie lada wyzwanie - nie warto kierować się modą. Jeśli dziecko jest fanem bajki "Auta", nie trzeba od razu kupować łóżka w kształcie bajkowego samochodu. Za kilka lat gusta z całą pewnością się zmienią.

Dobrym rozwiązaniem jest zakup "neutralnych" mebli, które dzieci będą mogły dostosowywać do swoich potrzeb. Taka właśnie jest najnowsza kolekcja SPOT by VOX, zaprojektowana przez Wiktorię Lenart, utalentowaną absolwentkę wrocławskiej ASP. Meble te spodobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.

meble VOX, meble dla dzieci, skandynawskie meble dla dzieci, porządne meble dla dzieci, solidne meble młodzieżowefot. mat. prasowe Meble VOX

Kolekcja inspirowana jest ruchem i godzinami spędzonymi na placu zabaw, na huśtawkach i w budowanych tam bazach. Mobilność i dynamizm brył przywołuje wspomnienie dzieciństwa - gra w chowanego, indiańska wioska czy teatr cieni. Meble inspirujące dzieci do zabaw, swoja funkcjonalnością zachwycą rodziców - wolna przestrzeń pod meblami idealna jest na duże torby i pudła, piętrowe łóżko ma ukrytą szafę z głębokimi szufladami.

Moim celem było stworzenie lekkich, delikatnych mebli, które będą zmieniały się wraz z dzieckiem. Nie chciałam by meble zagracały pokój.

- powiedziała Wiktoria Lenart, projektantka kolekcji SPOT by VOX.

Charakterystycznym elementem mebli jest drewniany reling nadający im lekkości. Forma litery „A” przywodzi na myśl huśtawkę i „wyszczupla” bryły mebli, przez co cała kolekcja wygląda bardzo estetycznie. Przy biurku można zawiesić na nim organizery, tablice do nauki czy różne „przypominajki”. Na komodzie dekoracje lub filcowe doniczki na kwiaty. Na dosuwany do łóżka wózek Tipi zarzucić można specjalny namiot lub stary koc - dzieci z pewnością pokochają nową "bazę" w ich własnym pokoju! Na reling piętrowego łóżka wystarczy narzucić lekką tkaninę i dodać małe lampki by stworzyć tajemnicze królestwo dla najbardziej kapryśnej księżniczki.

Podobają nam się również drobne, pomysłowe rozwiązania i mobilność brył. Biurko ma dwa wygodne miejsca do pracy, co jest dobrym rozwiązaniem do pokoju dzielonego przez rodzeństwo. Na środku blatu znajdziemy trzy sprytne, zamykane schowki na przybory do pisania, ładowarkę do komputera i inne skarby.

Do biurka pasuje jeżdżący na kółkach kontener. Można go ustawiać dowolnie - raz z lewej, raz z prawej strony. Piętrowe łóżko kryje w sobie dwa jeżdżące wieszaki na ubrania.
Ciekawie prezentuje się również jeżdżący stolik z podnoszonym blatem i ukrytym schowkiem - sprytne rozwiązanie na zawsze potrzebne pod ręką rzeczy. Kolekcję uzupełniają 3 wersje komody, do wyboru z barkiem lub z relingiem oraz delikatna toaletka z wiszącym lustrem.

Meble dostępne są w dwóch kolorach frontów, białym i szarym. Chociaż stworzone zostały z myślą o dzieciach i młodzieży, z pewnością wpadną w oko także dorosłym!

Jak Wam się podoba nowa kolekcja SPOT by VOX?

Skomentuj:

Nowość: SPOT by VOX. Wyjątkowe meble nie tylko dla dzieci