Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Oryginalne łóżka dla dzieci

red.

Domek na drzewie, namiot i przyczepa kempingowa.

Kto z nas, będąc dzieckiem, nie marzył o spaniu w namiocie lub w domku na drzewie? Projektanci z belgijskiego studia Mathy By Bols tworzą dla firmy wyjątkowe łóżka, które zwykły pokój zamieniają w plac zabaw. Z pewnością przypadną do gustu nie jednemu dziecku! Przyjrzyjmy się im dokładniej.

Pierwszym modelem jest łóżko w kształcie namiotu. Ściana boczna wykonana jest z materiału, dzięki czemu dziecku nie grożą egipskie ciemności. Materiał można łatwo zwinąć i przymocować pasami do ramy. Na dole znajduje się szuflada, w której można chować pościel lub umieścić dodatkowy materac.

Drugie łóżko jest w kształcie przyczepy kempingowej, z otwieranymi drzwiami i oknami. W środku pomyślano nawet o półeczkach na książki! Dach przyczepy wykonany jest z materiału. Można go w każdej chwili odsłonić aby np. podziwiać gwiaździste niebo. Tu także zadbano o dodatkową szufladę.

Trzeci model - domek na drzewie, to ciekawa wariacja na temat piętrowego łóżka. Z całą pewnością dzieci będą toczyć bój o to, kto będzie spał na górze.

Łóżka wykonywane są ręcznie, na specjalne zamówienie. Ich ceny niestety są bardzo wysokie. Łóżko-namiot kosztuje 995 funtów (nieco ponad 5 tys. zł). Najwięcej trzeba zapłacić za domek - to wydatek rzędu 2 390 funtów (ok. 12 tys. zł). Łóżka można zamówić w sklepie internetowym cuckooland.com.

    Więcej o:

Skomentuj:

Oryginalne łóżka dla dzieci