Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

IKEA wprowadza nowy system mebli kuchennych

red.

Jak będą wyglądały nowe kuchnie IKEA?

IKEA zdecydowała się na całkowitą zmianę asortymentu kuchennego, wprowadzając nowy system mebli. Ma umożliwić on jeszcze lepsze dopasowanie kuchni do indywidualnych potrzeb Polaków.

W dzisiejszych czasach kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Emocjonalnie kojarzy się z jedzeniem i ciepłem oraz daje poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie mamy do niej racjonalne podejście i chcemy, aby była funkcjonalna. Dzięki nowemu systemowi mebli kuchennych i jego innowacyjnym, elastycznym rozwiązaniom każdy będzie mógł mieć kuchnię, która najlepiej odpowiada jego potrzebom i marzeniom - kuchnię na swoją miarę - powiedziała Evelyn Higler, dyrektor generalny IKEA w Polsce.

Jak będą wyglądały nowe systemy mebli kuchennych? Dowiemy się już wkrótce. Otrzymaliśmy trzy zdjęcia, które uchylają rąbka tajemnicy, pokazując drobne fragmenty nowych kuchni IKEA. Większość będzie dostępna w jasnej kolorystyce, która jest coraz częściej wybierana przez polskich konsumentów. Nowe kuchnie trafią do sprzedaży już 1 kwietnia.

W ramach przebudowy działów kuchennych we wszystkich sklepach IKEA w Polsce powstanie 109 ekspozycji całkowicie nowych wnętrz. Będzie tam można znaleźć różnorodne propozycje wystroju kuchni: w stylu tradycyjnym, nowoczesnym oraz typowo skandynawskim. Dodatkowo w innych działach powstanie ponad 30 innych aranżacji wnętrz obejmujących kuchnię, np. pokój dzienny z otwartą kuchnią czy mieszkanie z aneksem kuchennym.

Proces przebudowy działów potrwa ok. 7 tygodni. W tym czasie działy kuchenne w sklepach IKEA będą całkowicie zamknięte dla odwiedzających. Od 10 lutego do 31 marca będzie można kupić dotychczasowy system mebli kuchennych FAKTUM w studiach zaaranżowanych na terenie każdego sklepu IKEA. Drobne akcesoria kuchenne będą dostępne w działach z dodatkami i naczyniami oraz przed kasami.

Skomentuj:

IKEA wprowadza nowy system mebli kuchennych