Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowość Nespresso: dopasuj ekspres do nastroju

red.

Pixie Clips - nowy ekspres Nespresso z wymiennymi panelami. Do wyboru, do koloru!

Pixie to jeden z najpopularniejszych modeli ekspresów Nespresso. Nic dziwnego - jest niewielki, zgrabny, dobrze zaprojektowany i drzemie w nim potężna moc.  Podążając za trendem personalizacji, firma Nespresso stworzyła nowy ekspres do kawy Pixie Clips, który łatwo można dopasować do nastroju lub zmieniających się trendów. Jak?

Wszystko za sprawą wymiennych paneli bocznych w wielu kolorach i teksturach. System jest bardzo prosty i przyjazny. Jedno "kliknięcie" i mamy ekspres w szachownicę, w koralowym odcieniu lub w drewnianej obudowie.

Wiemy, że liczy się przede wszystkim wnętrze. Maleńki ekspres Pixie Clips wytwarza aż 19 barów ciśnienia. Jest bardzo oszczędny - szybko się nagrzewa, a po 9 minutach bezczynności sam się wyłącza. Urządzenie jest bardzo intuicyjne. Dwa przyciski umożliwiają przygotowanie dwóch wielkości kawy - espresso i lungo.

Pixie Clips można kupić w jednym z dwóch podstawowych wariantów kolorystycznych (z panelami w  kolorach: białym i neonowego różu lub czarnym i neonowego żółtego) za 599 zł. Dodatkowo Nespresso stworzyło całą gamę wymiennych paneli w różnych barwach i teksturach, które można dokupić osobno. Za komplet (2 sztuki) zapłacimy od 65 zł do 80 zł.

Jak Wam się podoba nowy ekspres do kawy? Naszym zdaniem wymienne panele to świetny pomysł!

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowość Nespresso: dopasuj ekspres do nastroju