Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pobudka z kawą

red.

Kawa podana do łózka

Każdego ranka po wstaniu z łóżka (jeszcze w delikatnym pół-śnie), pierwsze kroki kieruję w stronę ekspresu do kawy. Jeśli i Wy bez kawy nie wyobrażacie sobie poranka, z pewnością spodoba Wam się ten gadżet!

Brytyjski projektant Joshua Renouf wymyślił bowiem urządzenie o nazwie Barisieur (pol. Barista), dzięki któremu każdego ranka, zamiast irytującej melodyjki budzika, może budzić nas zapach świeżo zaparzonej kawy. Jak to możliwe? Sekret tkwi w kulkach ze stali nierdzewnej, i podłączeniu urządzenia do zegara.

O ustawionej przez nas porze, kulki (poprzez podgrzewanie indukcyjne) gotują wodę w szklanym naczyniu. Następnie gorąca woda trafia do kolejnego pojemnika, w którym umieszczono filtr z kawą. Aromatyczny napój powoli napełnia filiżankę.

Należy jedynie pamiętać, aby każdego wieczora uzupełnić pojemnik na kawę, cukier i mleko. Według projektanta, możemy z tego zrobić nasz mały rytuał!

Urządzenie to na razie prototyp, ale patrząc na entuzjastyczne recenzje, wprowadzenie go do sprzedaży to tylko kwestia czasu. Jak Wam się podoba?

Skomentuj:

Pobudka z kawą