Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Warsztaty szycia w IKEA Targówek

red.

Poznaj podstawy projektowania i szycia.

warsztaty, warsztaty szycia, IKEA, IKEA Targówek, kurs szycia
Warsztaty szycia w IKEA Targówek
mat. prasowe IKEA

W tym roku IKEA stawia na tekstylia. Hasło przewodnie katalogu na rok 2013 brzmi "w nowym wystroju, w lepszym nastroju". Istotne zmiany w domu można dokonać niewielkimi środkami np. samodzielnie szyjąc dodatki. Pomoże nam w tym IKEA Targówek, która organizuje warsztaty szycia.

To propozycja dla każdego, kto chce zdobyć podstawy krawieckiego fachu na potrzeby swoich projektów i domowych przeróbek. W niewielkich grupach, pod okiem projektantki i designerki - Oliwii Drochlińskiej,  będzie można poznać podstawy przygotowania projektów, rozróżniania materiałów, technologię szycia a przede wszystkim wykonać takie dodatki jak np. poszewka na poduszkę czy dekoracyjny bieżnik na stół. Organizatorzy zapewniają dostęp do maszyn i wszelkich niezbędnych materiałów.

Prowadząca warsztaty Oliwia Drochlińska jest projektantką ubioru i stylistką. Ukończyła studia podyplomowe w łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Stale współpracuje z takimi markami jak Mozcau, Heart & Co i Nubee.

Zajęcia  odbywać się będą 2 razy w tygodniu, w każdy wtorek i piątek września, w godzinach 11.00 - 14.00 w restauracji IKEA Targówek. Aby wziąć w nich udział, należy kupić bilet w Punkcie Szycia obok Działu Obsługi Klienta (na parterze sklepu).

Koszt udziału w warsztacie to 29,99 zł. Każdy uczestnik otrzymuje metr bieżący wybranej tkaniny, z której szyje dodatki. Na każdy warsztat może się zapisać 12 osób.

Harmonogram warsztatów:

4.09 - dekoracyjny bieżnik na stół

7.09 - pachnący woreczek na suszki

11.09 - ozdobna poszewka na poduszkę

14.09 - pokrowiec na telefon

18.09 - podkładka na stół z kieszonką na sztućce

21.09 - torba na zakupy

25.09 - fartuszek oraz ściereczka

28.09 - duża poszewka na poduszkę z troczkami

    Więcej o:

Skomentuj:

Warsztaty szycia w IKEA Targówek