Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Polski design: Targi Rzeczy Ładnych - 20 rzeczy, na które warto zapolować

Red.

8. edycja Targów Rzeczy Ładnych już w najbliższy weekend, 3-4 grudnia. Plakaty, ceramika, meble, tkaniny - zobaczcie, na co warto zwrócić uwagę podczas tegorocznej odsłony wydarzenia.

Targi Rzeczy Ładnych to bez wątpienia największe tagi dobrego wzornictwa w Polsce. Aż trudno uwierzyć, że to już ósma edycja!

Za co lubimy Targi Rzeczy Ładnych?

Po pierwsze, organizatorzy bardzo starannie wybierają wystawców. W tym roku, z rekordowej liczby 400 zgłoszeń, wybrano 180 polskich marek, projektantów i sklepów z całej Polski (w tym 80, które pojawią się na targach po raz pierwszy). To świetna okazja, aby porozmawiać z twórcami i wymienić się opiniami z innymi pasjonatami polskiego designu.

Po drugie, miejsce w którym odbywają się targi jest zawsze niebanalne. W tym roku będą to piękne wnętrza wyremontowanej, zabytkowej kamienicy Raczyńskich w Warszawie (pl. Małachowskiego 2).

Po trzecie, TRŁ to także wystawy. W tym roku zobaczmy "Retrospekcje. Polski design początku XXI wieku” oraz wystawę klasycznych przedmiotów polskiego designu towarzyszącą premierze książki Beaty Bochińskiej „Zacznij kochać dizajn” (Więcej o książce czytaj TUTAJ). 2016 rok to też pierwsza edycja festiwalu filmowego Kino Rzeczy Ładnych.

W tym roku wystawców będzie naprawdę dużo. Wybraliśmy dla Was 20 przedmiotów, na które warto zwrócić szczególną uwagę!

Targi Rzeczy Ładnych
3-4 grudnia, godz: 11-19
Kamienica Raczyńskich, pl. Małachowskiego 2 (vis a vis galerii Zachęta)
Wstęp: 5 zł
Wstęp: 7 zł (w cenie z nowym numerem miesięcznika "Cztery Kąty")

targirzeczyladnych.pl

facebook.com/targirzeczyladnych

    Więcej o:

Skomentuj:

Polski design: Targi Rzeczy Ładnych - 20 rzeczy, na które warto zapolować