Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Promocja na urządzenia Thermomix® i Kobold - pierwsza rata dopiero za pół roku!

mat. prasowe

W czerwcu marka Vorwerk ponownie oferuje atrakcyjne promocje, dzięki którym zakup urządzeń Thermomix® i Kobold staje się bardziej dostępny. Dodatkowo, w ofercie pojawił się czarny Thermomix®, a zakupy wzbogacono o atrakcyjne prezenty.

Promocja Thermomix
Promocja Thermomix
Vorwerk

Kup teraz, zapłać później

Do końca czerwca, decydując się na zakup Thermomix® lub systemu czystości Kobold na raty, możesz skorzystać z odroczenia pierwszej płatności. Umowa z Credit Agricole pozwoli na spłatę pierwszej raty dopiero po 3 miesiącach od zakupu, natomiast umowy z Alior Bank i Cofidis umożliwiają korzystanie z urządzenia przez 6 miesięcy bez żadnej opłaty. Zacznij używać urządzeń już teraz, a raty spłacaj po wakacjach, a nawet w 2025 roku!

Powraca czarny model - ale nie sam

Jeśli biały Thermomix® cię nie przekonuje, Vorwerk ma dla ciebie czarną wersję – idealną do nowoczesnych kuchni, gdzie "królują" sprzęty AGD w tym kolorze. Ale to nie wszystko! Do zakupu Thermomix® w kolorze białym lub czarnym otrzymasz w prezencie osłonę noża miksującego 2.0 oraz zestaw foremek porcelanowych z przykrywkami do przystawki Varoma® w kolorze wybranego urządzenia. Wartość prezentu to około 400 zł. Natomiast dla kupujących system Kobold producent oferuje gratisowy odkurzacz ręczny Kobold VC100 o wartości 575 zł.

Thermomix® - wielofunkcyjne urządzenie kuchenne

Robot ten pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. To nieoceniony pomocnik w kuchni, posiadający około 40 funkcji i dostęp do ponad 90 tysięcy przepisów na platformie Cookidoo®. Można w nim przygotować dosłownie wszystko – od prostych naleśników, po wyrafinowane dania. To urządzenie, które łączy domowników. Wspólne gotowanie z Thermomix® to świetna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Modułowy system do utrzymania czystości Kobold

System ten zastąpi wszystkie inne sprzęty do sprzątania w twoim domu. Kobold odkurza, myje na mokro, czyści tapicerki, materace, tekstylia, a także delikatne powierzchnie. Jednym słowem – wyczyści podłogę i wszystko powyżej niej. To sprzęt, który zachęca do sprzątania – jest łatwy w obsłudze i sprawia, że sprzątanie staje się przyjemnością.

Promocja Kobold
Promocja Kobold
Vorwerk
    Więcej o:

Skomentuj:

Promocja na urządzenia Thermomix® i Kobold - pierwsza rata dopiero za pół roku!