Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Promocja na urządzenia Thermomix® i Kobold - raty 0% na Wielkanoc

mat. prasowe

Czekałeś na okazję, aby móc nabyć Thermomix® albo zaawansowany system do utrzymania czystości Kobold od Vorwerk? Teraz jest właśnie ten czas! Od 27.02 trwa promocja kredytowa na Wielkanoc, co oznacza, że możesz spłacać swoje zakupy w ratach bez dodatkowych odsetek, aby przygotować się na Święta Wielkanocne z nowymi sprzętami do pomocy w domu!

Promocja wielkanocna Kobold.
Promocja wielkanocna Kobold.
Vorwerk

Marzyłeś o urządzeniu Thermomix® w swojej kuchni, a Kobold to twoje must have w kwestii utrzymania czystości w domu? Mamy dobrą wiadomość! Tylko do 27.03 wszyscy zainteresowani zakupem tych urządzeń mogą rozłożyć ich zakup na wygodne raty 0%: 

  • Kobold - 10, 20 lub 30 rat 0%
  • Thermomix® - 10, 20 lub 22 raty 0%

Dodatkowo, kupując Thermomix w zestawie z nakładką krojącą i osłoną noża miksującego 2.0, zapłacisz teraz 6655 zł, oszczędzając aż 470 zł!

Thermomix® to wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, zaprojektowane specjalnie po to, by przyspieszyć i usprawnić przygotowywania zarówno codziennych obiadów, jak i wykwintnych, bardziej wymagających dań. To również inteligentne źródło inspiracji kulinarnych, pobudzające kreatywność i rozbudzające miłość do gotowania, dzięki zintegrowanej z urządzeniem platformie z przepisami Cookidoo®, na której znajdziesz kilkadziesiąt tysięcy, systematycznie aktualizowanych przepisów kulinarnych.

Z kolei Kobold to system do utrzymania czystości, który z wykorzystaniem właściwych akcesoriów i końcówek, daje niemalże nieograniczone możliwości - odkurzy i umyje podłogę jednocześnie, wyczyści tapicerkę, materace, wnętrze samochodu, a także usunie kurz z wszelkich tekstyliów i delikatnych powierzchni, takich jak np. rośliny, ekrany i szklane lampy.

Cena samego urządzenia Thermomix® to 6455 zł. Za Kobold natomiast, w zależności od rodzaju zestawu, trzeba zapłacić min. 4955 zł.

Nie zwlekaj i zrób sobie świąteczny prezent!

Promocja wielkanocna Thermomix
Promocja wielkanocna Thermomix
Vorwerk
    Więcej o:

Skomentuj:

Promocja na urządzenia Thermomix® i Kobold - raty 0% na Wielkanoc