Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zaprojektuj pokój swojego dziecka - warsztaty w IKEA Kraków

red.

Podczas bezpłatnych warsztatów w IKEA Kraków projektantka wnętrz Olimpia Ayake podpowie rodzicom jak urządzić piękny i funkcjonalny pokój dziecięcy.

Pokój dziecka to bez wątpienia pomieszczenie wielofunkcyjne - pełni rolę sypialni, miejsca do nauki i placu zabaw. Dla najmłodszego domownika jest często całym światem.

Przy projektowaniu tego pomieszczenia trzeba pamiętać, jak ważną rolę w rozwoju dziecka odgrywa zabawa. Wspiera ona koordynacje ruchową i pomaga wykształcić wiele cech potrzebnych w dorosłym życiu tj. kreatywność, poczucie własnej wartości czy umiejętności społeczne.

Podczas odbywających się w ramach akcji "Dom - najważniejszy plac zabaw" warsztatów Olimpia Ayake podpowie, jak urządzić pokój, w którym dziecko będzie się po prostu dobrze czuło. Dzięki specjalnym ćwiczeniom projektowym rodzice dowiedzą się m.in., jak prawidłowo wydzielić strefy odpoczynku, nauki i zabawy, dobrać odpowiednie kolory i dostosować przestrzeń do wieku, płci i zainteresowań dziecka.  Każdy uczestnik stworzy "tablicę nastrojów", która pomoże ostatecznie zaplanować pokój dziecka.

Bezpłatne warsztaty "Zaprojektuj pokój swojego dziecka" odbędą się 8, 15, 22 i 29 maja oraz 5 czerwca w godzinach od 9.00 do 12.00.  Aby wziąć w nich udział, należy wypełnić formularz on-line na stronie www.ikea.pl/krakow.

Skomentuj:

Zaprojektuj pokój swojego dziecka - warsztaty w IKEA Kraków