Designerskie meble dla Orkiestry

red.

XVIII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Wrocławiu stanie pod znakiem designu.

Unikalny egzemplarz sofy lemming, który posłużył samemu Dalajlamie podczas jego wizyty w Polsce w 2008 r.
Unikalny egzemplarz sofy lemming, który posłużył samemu Dalajlamie podczas jego wizyty w Polsce w 2008 r.

Wrocławski sztab Orkiestry wystawia na charytatywną licytację, z której środki będą przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu do ratowania najmłodszych pacjentów oddziałów onkologicznych, niezwykłe designerskie meble - sofę, na której siedział Dalajlama i 18 stołków w kolorze czerwonych serc.

XVIII finał WOŚP, który odbędzie się 10 stycznia 2010 r. został ponownie poświęcony onkologii dziecięcej. Do zebrania niezbędnych środków można przyczynić się już dziś, licytując różne ciekawe, zaskakujące, cenne i zabawne przedmioty na aukcjach internetowych Allegro dla WOŚP. Wrocławski sztab Orkiestry również wystawia na Allegro dwa niezwykłe eksponaty - jak przystało na miasto które stawia na design i innowację (w 2009 roku rozpoczął działalność wrocławski Akcelerator Designu) - stworzone przez najlepszych polskich projektantów: Tomka Rygalika i Oskara Ziętę.

 

stołek Plopp

 

Firma Iker przekazała na rzecz WOŚP unikalny egzemplarz sofy lemming, który posłużył samemu Dalajlamie podczas jego wizyty w Polsce w 2008 r. Z kolei wrocławska Galeria Wnętrz Domar i Oskar Zięta stworzyli specjalnie na 18 finał limitowaną serię 18 stołków Plopp, wykonanych ze stalowej blachy w innowacyjnej technologii FIDU: wyglądają jak nadmuchiwane plażowe zabawki ale wytrzymują obciążenie nawet 2 ton! Każdy ze stołków opatrzony jest numerem seryjnym i specjalnym oznaczeniem, a wszystkie pomalowane są na kolor czerwony - dokładnie taki, jaki mają serca Orkiestry.

 

Linki do aukcji internetowych:

Sofa lemming

Stołki Plopp

 

Licytuj i pomagaj dzieciakom!

 

 

 Skomentuj:

Designerskie meble dla Orkiestry