Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowoczesny showroom raumplus

red.

Bo mniej znaczy więcej

W prostocie siła! - takie hasło z pewnością przyświecało projektantom pierwszego w Polsce flagowego showroomu raumplus prezentującego linię premium tej marki. Znajduje się on w Warszawie w Starej Fabryce Koronek przy ulicy Burakowskiej 5/7. Miejsce to od lat jest zagłębiem najlepszych wnętrzarskich marek, przyciągającym koneserów dobrego designu.

Raumplus to niemiecka marka specjalizująca się w produkcji systemów do przechowywania (szafy i garderoby) oraz dzielenia pomieszczeń (drzwi i ścianki). Nowy showroom ma 150 m2 powierzchni. W oryginalny sposób wyeksponowano tu wszystkie najważniejsze modele szaf, garderób i drzwi z linii premium.

Na miejscu można zobaczyć m.in. najnowszy model garderoby Cornice, która zdobyła prestiżowe nagrody w dziedzinie wzornictwa - Red Dot Awards i IF  Product Design Awards.  Projektanci showroomu zadbali o każdy szczegół. Warto zwrócić uwagę na symboliczne filcowe garnitury, sukienki, koszule a nawet buty, które znalazły swoje miejsce w szafach i garderobach.

Może tu przyjść każdy aby nie tylko zapoznać się z ofertą marki ale i  w kameralnej atmosferze porozmawiać o trendach w dziedzinie przechowywania oraz przedzielania pomieszczeń.

Co sądzicie o tym showroomie?

Skomentuj:

Nowoczesny showroom raumplus