Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Tęczowy hotel

Agata Ziółkiewicz

Zamieszkaj w tęczy choć na chwilę.

Jeden z najbardziej kolorowych hoteli znaleźć można w Caochella Valley w Kalifornii. Mocne, soczyste kolory obecne są zarówno na fasadzie i w otoczeniu budynku, ale i w pokojach. Palm Springs w Kalifornii to jedno z tych miejsc na Ziemi gdzie słońce świeci niemal cały rok. To także popularne miejsce wypoczynku Amerykanów.
Hotel The Saguaro został nabyty przez Saguaro Group w 2011 roku. Pierwszym zadaniem była całkowita odnowa posiadłości. Zainspirowani przyrodą pobliskiej pustyni Mojave projektanci odpowiedzialni za renowację zaproponowali odważne, pełne energii kolory. Barwy odpowiadają wybranym dzikim kwiatom znalezionym w gorącym kalifornijskim klimacie. Żółty, pomarańczowy, czerwony, róż, fiolet, zieleń i błękit.

Wystrój wnętrz jest prosty, ale zapewnia wygodę i wypoczynek. Tu nie tyle meble czy dodatki są ważne, tu rządzi kolor. Intensywne kolory panują niepodzielnie na ścianach, balkonach, patio i w pokojach hotelowych wprowadzając atmosferę radosnej zabawy. Paletę ograniczono do dwunastu kolorów. Jednak pod wpływem światła zmieniają się one o różnych porach dnia, tak że mamy wrażenie, że mieszkamy w tęczy. Odpowiedzialni za to nowe, wielobarwne oblicze hotelu są architekci Peter Stramberg i Paul Aferiat. Hotel dysponuje ponad dwustoma pokojami z możliwością wyboru widoku z okna (góry, patio i basen, światła miasta).

Zobacz także:

New Hotel według braci Campana
Hotel Rough Luxe
Hotel dla estetów

    Więcej o:

Skomentuj:

Tęczowy hotel