Wasze wnętrza: kącik niemowlaka w sypialni rodziców

red.

Kącik dla najmłodszego domownika

wasze wnętrza, pokój dziecka
Kącik Aleksa w sypialni rodziców.
fot. archiwum czytelników

Pani Magda z Wrocławia jest kolejną czytelniczką, która zdecydowała się wziąć udział w naszej akcji "Pokaż jak nam mieszkasz, zainspiruj innych". Przysłała nam zdjęcia sypialni, w której zaaranżowała kącik dla swojego synka Aleksa. Oto co nam napisała:

Gdy pojawia się mały lokator wszystko się zmienia. Musimy zmienić dotąd "swój" pokój tak, aby spełniał oczekiwania dziecka i rodziców. Samo urządzanie tego miejsca przyniosło mi wiele frajdy, jednak wiedziałam, że muszę je zaaranżować w neutralnej kolorystyce, aby zaspokoić zarówno nas i naszego smerfa. Postawiłam na szarość, biel i dodatki żółtego - kocham ten kolor, wiec dużo go w moim domu. Zrezygnowałam z tradycyjnego motywu dziecięcego, stwierdziłam, iż w późniejszym czasie pokój dziecka powinien odzwierciedlać jego zainteresowania. Więc sam kiedyś o tym zadecyduje. Tymczasem kącik Aleksa okazał się doskonałym elementem dekoracyjnym naszej sypialni.

Jeśli Wy również chcielibyście pochwalić się swoim domem lub mieszkaniem na łamach Domosfery, przysyłajcie zdjęcia i opis na adres domosfera@gazeta.pl

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Wasze wnętrza: kącik niemowlaka w sypialni rodziców